Biržoje kaip raketa į viršų šauna „Invaldos LT“ akcijos

Vilniaus akcijų biržoje ketvirtadienio rytą daugiau akcijų pinga nei brangsta, tačiau brangimu išsiskiria Invaldos LT akcijos.
"Invaldos LT" akcijos 12.06 val. Vilniaus biržoje buvo pabrangusios 27,41%, iki 3,44 EUR, o jų 40 sandoriais buvo perleista už 40.000 EUR.Invalda LT šiandien paskelbė, kad jos valdyba priėmė sprendimą Nasdaq OMX Vilniaus biržoje oficialaus pasiūlymo metu supirkti savas akcijas. Tai nuspręsta vadovaujantis 2013 m. rugpjūčio 30 d. neeilinio visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimu. Akcijos bus superkamos po 3,5 EUR (12,08 Lt) už vieną.Palyginti, biržoje akcijos vakar kainavo po 2,7 EUR.Akcijų supirkimo pradžia numatyta 2013 m. gruodžio 16 d., o pabaiga 2013 m. gruodžio 20 d. Maksimalus superkamų akcijų kiekis 248.335 vnt.Invalda LT šiandien taip pat paskelbė, kad imasi strateginių pertvarkų, po kurių Nasdaq OMX Vilniaus biržoje gali atsirasti kelios naujos bendrovės, žemės ūkio sektoriaus įmonės Litagra akcijos gali būti perleistos ar jų įsigyta papildomai ir pritraukta naujų išorinių investuotojų.Bendra apyvarta Vilniaus biržoje minėtu laiku sudaro 233.000 EUR. Brangusių ir pigusių akcijų santykis minėtu laiku buvo 4/8.
Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos Verslo žiniose, Sodros, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti
Prisijungti