10 didžiausių agroverslo bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Agrochema, UAB229.4178.909195
Baltic Agro, UAB159.0842.805126
Pieno žvaigždės, AB167.753-2.929284
Kauno grūdai, AB310.9425.925798
Vičiūnai ir Ko, UAB213.6871.378160
Agrokoncerno grūdai, UAB204.7997.715143
Linas Agro, AB448.7312.275129
Rokiškio sūris, AB223.97611.217969
Žemaitijos pienas, AB170.8495.3691.164
Agrorodeo, UAB314.5801.90040
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis, %
Kviečiai (Euronext)Eur/t
Rapsai (Euronext)Eur/t
Kukurūzai (Euronext)Eur/t
Kviečiai (JAV)USD/bu.
Kukurūzai (JAV)USD/bu.
Sojos pupelės (JAV)USD/bu.
Sojos rupiniai (JAV)USD/bu.
Sojų aliejus (JAV)USD/bu.
Atnaujinta: 2018-09-03 11:00. Šaltinis: Bloomberg
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis, %
Skerdenos (JAV)USD/100lb.
Veršeliai (JAV)USD/100lb.
Kiaulienos korpusai (JAV)USD/100lb.
Atnaujinta: 2018-09-03 11:00. Šaltinis: Bloomberg
Žaliavų kainos
PavadinimasKiekisKainaPokytis, %
Cukrus (ICE)USD/t
Kava Arabica (ICE)USD/100lb.
Kava Robusta (ICE)USD/100lb.
Kakava (ICE)USD/100lb.
Atnaujinta: 2018-09-03 11:00. Šaltinis: Bloomberg

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau