Šiandien svarbu

Publikuota: 2018-09-13

Ketvirtadienis, 2018 09 13

GAMYKLA.

Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje įvyks pasaulinės elektronikos ir apšvietimo sprendimų automobiliams tiekėjos „Hella“ gamyklos Kauno raj. oficialusis atidarymo renginys. Jame dalyvaus prezidentė Dalia Grybauskaitė, Vokietijos ambasadorė Lietuvoje Angelika Vieks, ūkio viceministras Marius Skuodis, „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas. Vokietijos įmonės "Hella" pirmojo etapo investicijos į gamyklą šalia Kauno siekia 30 mln. Eur. Gamykla jau kurį laiką dirba ir tiekia produkciją.

SEIMAS.

Parlamentarams bus pateiktas valdančiųjų lyderio Ramūno Karbauskio siūlomas Amnestijos įstatymo projektas, kurį Seimo teisininkai sukritikavo dėl jo galimo prieštaravimo Konstitucijai. Numatoma pateikti ir projektą, suteikiantį Vyriausiosios rinkimų komisijos nariams teisę dirbti su slapta informacija.

VIZITAS.

Į Lietuvą atvyksta Lenkijos užsienio reikalų ministras Jacekas Czaputowiczius. Vizito metu Lenkijos ministras susitiks su prezidente Dalia Grybauskaite, premjeru Sauliumi Skverneliu, užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi. Ponas Czaputowiczius taip pat dalyvaus naujosios Lenkijos ambasados buveinės Vilniuje atidaryme. Pastaruoju metu pastebimas Lietuvos ir Lenkijos dvišalių kontaktų aukščiausiu lygiu didelis suintensyvėjimas.

BANKAS.

Frankfurte bus surengtas Europos centrinio banko valdančiosios tarybos posėdis, skirtas einamiesiems monetarinės politikos klausimams aptarti.

BIODUJOS.

Energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas susitiks su Lietuvos biodujų asociacijos atstovais. Biodujos sudaro apie 5% atsinaujinančios energijos išteklių sąnaudų struktūroje.

PERSONALAS.

ISM universiteto pagrindiniuose rūmuose vyks „Verslo žinių“ organizuojami Personalo pusryčiai „Pamainos vadovų vidinis ugdymas“. Pranešėjai: Irina Rušmanė, „Grand Partners“ konsultantė, Lina Stasiulevičienė, „Staticus“ personalo vadovė, Edvinas Bernotas, „Roquette Amilina“ generalinis direktorius.

APKALTA.

Klaipėdos miesto savivaldybės taryba svarstys, ar pritarti specialiosios komisijos išvadai, kad dėl šios tarybos nario Viačeslavo Titovo pareiškimų reikėtų kreiptis išvados į Vyriausiąjį administracinį teismą. Iš Titovo siūloma atimti uostamiesčio tarybos nario mandatą už tai, kad jis savo pareiškimais pažemino partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago atminimą.

AUTOMOBILIAI.

SEB bankas pristatys ketvirtą kartą apskaičiuotą Automobilių įperkamumo Lietuvoje indeksą, rodantį, kokios vertės automobilį gali įsigyti vidutines pajamas gaunantys šalies gyventojai, gyvenantys vieni ar su šeima. Pristatymo metu ketinama atsakyti: kaip per metus Lietuvoje pasikeitė gyventojų įperkamo automobilio vertė; kokie yra populiariausi įperkami automobiliai Lietuvoje; #dieselhate: ką Lietuvos pirkėjai galvoja apie dabartinę situaciją, kai dyzeliniai automobiliai atsidūrė priežiūros institucijų taikinyje ir kokie galimi dyzelinių automobilių rinkos raidos scenarijai.

LENKTYNĖS.

Dakaro lenktynininkas Benediktas Vanagas Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje pristatys savo naują automobilį.

Žinote, ką norite žinoti?
Užsisakykite personalizuotą naujienlaiškį.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau