Lietuvos krepšinio rinktinė nesunkiai įveikė Vengriją

Publikuota: 2018-07-01
Lietuvos rinktinės krepšininkai Tuskecsarnoko arenoje Budapešte. Žygimanto Gedvilos (15min.lt / Scanpix) nuotr.

Lietuvos krepšininkai sekmadienį Budapešte lengvaia susitvarkė su Vengrijos krepšininkais. Šalies rinktinė toliau be pralaimėjimų žengia atrankoje į Pasaulio taurę.

Lietuvos rinktinė šventė pergalę rezultatu 73-50.

Apylygiai rungtynės vyko tik pirmajame kėlinyje, kurį Lietuvos krepšininkai laimėjo 19-14. Po nerezultatyvios antrojo kėlinio pirmos pusės, vėliau mūsiškiai perėmė iniciatyvą, padidino persvarą iki dviženklės, o antrojoje rungtynių dalyje tik dar labiau tolo nuo varžovų.

Naudingiausiai lietuvių gretose rungtyniavo Domantas Sabonis, surinkęs 12 taškų ir aštuonis atkovotus kamuolius. Jam sėkmingai talkino kiti aukštaūgiai – Artūras Gudaitis (12 taškų, 19 naudingumo balų) ir Jonas Valančiūnas (15 taškų, 16 naudingumo balų).

8 taškus nugalėtojams surinko Mantas Kalnietis, 7 – Lukas Lekavičius, po 6 – Jonas Mačiulis ir Renaldas Seibutis.

Vengrų gretose vos du krepšininkai viršijo dviženklį taškų skaičių. Tą padarė Akosas Kelleris ir Zoltanas Perlas.

Šią savaitę lietuviai iškovojo pergalę ir prieš Lenkijos komandą.

Tai buvo vienintelės dvejos šalies nacionalinės rinktinės rungtynės šią vasarą. Atrankos grupėje C į 2019-ųjų metų Pasaulio taurę, kurioje dar rungtyniavo Kosovas, lietuviai užtikrintai užėmė pirmą vietą su šešiomis pergalėmis. Kitame etape mūsiškių dar laukia Italijos, Kroatijos ir Olandijos išbandymas.