Verslo ir asmeninio gyvenimo kebeknė: kaip juos atskirti

Publikuota: 2017-09-28
Goda Aženeckaitė-Petravičienė, UAB „Grand Partners“ direktorė: „Jei yra neišbaigtų dalykų, verčiau prailginti darbo laiką, negu kad važiuoti namo ir bandyti viską aiškintis ten.“
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Goda Aženeckaitė-Petravičienė, UAB „Grand Partners“ direktorė: „Jei yra neišbaigtų dalykų, verčiau prailginti darbo laiką, negu kad važiuoti namo ir bandyti viską aiškintis ten.“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Įmonių, kurias valdo sutuoktiniai, plėtra lėtesnė, bet stabilesnė, nes jie nerizikuoja šeimos gerove ir priima tik pamatuotus sprendimus. Tačiau nuolat būnant kartu reikia rasti receptą, kaip atskirti verslą ir asmeninį gyvenimą.

Sakoma, kad jei nori susipykti su draugais ar gimine, paskolink jiems pinigų. Arba kurk verslą. Tačiau šią taisyklę paneigia skaičiai – asociacijos „European Family Business“ duomenimis, Lietuvoje šeimos verslas sudaro 38% verslų. Vis dėl atvejų, kai ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau