Vadyba pagal smulkiuosius: jei gali nedaryti pats – nedaryk

Publikuota: 2017-09-27
Česlovas Ramanauskas, UAB „Čegmira“ direktorius: „Pas mus nėra nei šaltkalvių, nei servisų autobusams remontuoti – visas šias paslaugas perkame iš išorės.“  Vladimiro Ivanvo (VŽ) nuotr.
Česlovas Ramanauskas, UAB „Čegmira“ direktorius: „Pas mus nėra nei šaltkalvių, nei servisų autobusams remontuoti – visas šias paslaugas perkame iš išorės.“ Vladimiro Ivanvo (VŽ) nuotr.

Verslininkai pripažįsta, kad jei kai kuriuos dalykus darytų pati įmonė, sąnaudos būtų mažesnės. Tačiau jų patirtis rodo, kad verčiau paslaugas, tarkim, prekių pristatymą, pirkti iš išorės, o patiems koncentruotis į tiesioginę veiklą.

Stambusis verslas šitą tiesą suprato jau seniai – jei kažkokia veikla neturi tiesioginės įtakos galutiniam produktui, verčiau ja patiems neužsiimti, nes apstu profesionalų, kurie tai gali padaryti geriau, greičiau. Žinoma, ne už ačiū. Pamažu šią arit ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau