Bendrovių įvaizdžio galia: pritraukia talentus ir padeda sutaupyti pinigų

Publikuota: 2017-06-18
Karolis Blaževičius, „Indigroup“ valdomos darbdavio įvaizdžio agentūros „Chorus“ partneris, sako, kad apie įmonę kandidatas privalo sužinoti vos paspaudęs kelis klaviatūros mygtukus.
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Karolis Blaževičius, „Indigroup“ valdomos darbdavio įvaizdžio agentūros „Chorus“ partneris, sako, kad apie įmonę kandidatas privalo sužinoti vos paspaudęs kelis klaviatūros mygtukus. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Įvaizdžio higiena – taip personalo specialistas įvardija pagrindinę informaciją, kuria potencialiems darbuotojams privalo komunikuoti darbdavys. VŽ paprašė Karolio Blaževičiaus, „Indigroup“ valdomos darbdavio įvaizdžio agentūros „Chorus“ partnerio, panagrinėti atrinktų penkių įmonių kaip potencialių darbdavių įvaizdį rinkoje.

VŽ su banku „Nordea“ septintą kartą rengiami „Metų CEO“ rinkimai pasiekė finišo tiesę. Paaiškėjo penki vadovai, kurie toliau varžosi dėl apdovanojimo. Šie vadovai – pretendentai į pagrindinį titulą, kurį skiria komisija. Paraleliai vis dar vyksta ska ...

svg

Išbandykite

ir visą mėnesį skaitykite VŽ premium turinį už 1 rubrikos kainą.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau