Jaunumo koziris versle be patirties neveikia

Publikuota: 2017-05-10
Kristina Vaivadaitė, vadovų paieškos ir atrankos UAB „Pedersen & Partners“ biuro Lietuvoje generalinė direktorė, sako, kad bendrovės dažniausiai ieško kandidatų 35–45 metų amžiaus grupėje.
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Kristina Vaivadaitė, vadovų paieškos ir atrankos UAB „Pedersen & Partners“ biuro Lietuvoje generalinė direktorė, sako, kad bendrovės dažniausiai ieško kandidatų 35–45 metų amžiaus grupėje. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Technologijų vystymasis bei skverbtis į kasdienį darbą ir spartėjantis gyvenimo tempas skatina įmones rinktis jaunesnius vadovus. Specialistai sako pastebintys, kad vadovams reikia ne tik išmanyti technologijas, bet ir turėti valdymo įgūdžių. Būtent dėl šios priežasties jauni specialistai rečiau užkopia ant aukščiausiojo laiptelio.

Kristina Vaivadaitė, vadovų paieškos ir atrankos UAB „Pedersen & Partners“ biuro Lietuvoje generalinė direktorė, iš patirties brėžia ribas, ką vadiname jaunu vadovu. „Įmonės nori, kad vadovas turėtų ne tik žinių, bet ir patirties. Pasimokyti gal ...

svg

VŽ premium

Nuo 19.06 Eur / mėn.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau