„INVL Technology“ patariamajame komitete – ir Rutkauskas su Strioga

Publikuota: 2017-04-18
Virginijus Strioga,  UAB „E-energija“ bendrasavininkis. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Virginijus Strioga, UAB „E-energija“ bendrasavininkis. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Investicijų į informacinių technologijų verslus UTIB „INVL Technology“ nuo šiol turės patariamąjį komitetą. Be bendrovės akcininkų atstovų, komitete dirbs ir patarėjai iš „Lietuvos draudimo“ bei „E-energijos“.

Patariamąjį komitetą paskyrė „INVL Technology“ valdymo įmonės „INVL Asset Management“ valdyba, pranešė INVL grupė.

„INVL Technology“ patariamąjį komitetą sudaro „Invaldos INVL“ valdybos nariai Alvydas Banys bei Indrė Mišeikytė, taip pat Gintaras Rutkauskas, „Lietuvos draudimo“ investicijų direktorius Baltijos šalims, bei Virginijus Strioga, įmonių grupės „E-energija“ bedrasavininkis.

Komitetas yra skirtas patarti „INVL Technology“ investiciniam komitetui dėl investicinių sprendimų priėmimo pateikiant argumentuotą nuomonę ir išsakant nepriklausomą poziciją, taip užtikrinant akcininkų interesus bei jų apsaugą, aiškina INVL.

„Šiuo metu „INVL Technology“ siekia suformuoti teisingą valdomų bendrovių portfelį ir vystymosi strategiją, todėl patariamojo komiteto ekspertai kartu su investiciniu komitetu atliks svarbų vaidmenį plėtojant bendrovės veiklą“, - pranešime cituojamas Darius Šulnis, „INVL Asset Management“ generalinis direktorius.

Nuo praėjusių metų vidurio veikiantį „INVL Technology“ investicinį komitetą sudaro jo pirmininkas Kazimieras Tonkūnas, „INVL Asset Management“ UTIB „INVL Technology“ vadovaujantis partneris, taip pat Vytautas Plunksnis, Vida Juozapavičienė ir Nerijus Drobavičius, dirbantys „INVL Asset Management“ ir dalyvaujantys įvairių „INVL Technology“ valdomų įmonių veikloje.

VŽ rašė, kad „INVL Technology“ praėjusiais metais patyrė 4,5 mln. Eur nuostolių, kai 2015 m. skaičiavo 2,5 mln. Eur grynąjį pelną. 

Šiuo metu „INVL Technology“ yra investavusi į Norvegijos „Norway Registers Development AS“ su antrinėmis bendrovėmis Lietuvoje UAB NRD, UAB „Etronika“, Tanzanijoje „Norway Registers Development East Africa Ltd.“, Ruandoje „Norway Registers Development Rwanda Ltd.“, Bangladeše „NRD Bangladesh Ltd.“ bei asocijuota įmone Ugandoje „Infobank Uganda Ltd.“, Lietuvos UAB BAIP su antrine UAB „Acena“, UAB NRD CS, UAB „Algoritmų sistemos“ ir Estijos „Andmevara“ AS su antrine bendrove Moldovoje „Andmevara“ SRL.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO VALDYMO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau