Urėdijų pertvarką nori paversti dūmų uždanga

Publikuota: 2016-03-24
Eligijus Masiulis, Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas: „Siūlymą Generalinės miškų urėdijos funkcijas perduoti kitoms įstaigoms palaikau iš administracinės naštos mažinimo pusės, tačiau Seimo liberalai ir toliau sieks, kad iš įstatymo būtų išbrauktos 42 urėdijos, jas iš esmės pertvarkant į vieną valstybės miškus administruojančią VVĮ, kaip yra daugelyje Europos šalių.“ 		Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Eligijus Masiulis, Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas: „Siūlymą Generalinės miškų urėdijos funkcijas perduoti kitoms įstaigoms palaikau iš administracinės naštos mažinimo pusės, tačiau Seimo liberalai ir toliau sieks, kad iš įstatymo būtų išbrauktos 42 urėdijos, jas iš esmės pertvarkant į vieną valstybės miškus administruojančią VVĮ, kaip yra daugelyje Europos šalių.“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Vyriausybės kanceliarijoje vis nepatvirtinant plano, kaip bus pertvarkoma 42 miškų urėdijų veikla, reformų priešininkai Seime registravo siūlymą panaikinti Generalinę miškų urėdiją (GMU) ir jos funkcijas perdalyti kitoms miškų priežiūra užsiimančioms institucijoms.

Ekspertų ir verslo vertinimu, vieną biudžetinę įstaigą panaikinus kokybinio valstybės miškų valdymo šuolio nebūtų, tačiau būtų pasiektas pataisos iniciatorių tikslas išsaugoti ydingus ryšius tarp urėdijų ir politinių partijų dar iki Seimo rinkimų.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau