Pusšimčiui investicinių projektų – „Stop“ ženklas

Publikuota: 2017-03-08
Daugiafunkcis Dariaus ir Girėno centras Kaune iki šiol buvo tik kosmetiškai paremontuojamas, o dabar užsimota jį esmingai rekonstruoti, bet Vyriausybė žada nubraukti savo pažadėtą investicijų į rekonstrukciją dalį.  Broniaus Ūsėno nuotr.
Daugiafunkcis Dariaus ir Girėno centras Kaune iki šiol buvo tik kosmetiškai paremontuojamas, o dabar užsimota jį esmingai rekonstruoti, bet Vyriausybė žada nubraukti savo pažadėtą investicijų į rekonstrukciją dalį. Broniaus Ūsėno nuotr.

Vyriausybė pasiryžusi nepradėti beveik jokių naujų iš valstybės biudžeto finansuojamų investicinių projektų ir pirmiausia sieks užbaigti įsisenėjusius. Savivaldybių atstovai atsargiai vertina šiuos planus, nes baiminasi, kad gali nukentėti investicijų pritraukimas į merdinčius regionus.

Ankstesnis premjeras Algirdas Butkevičius kadencijos pradžioje 2013 m. labai mėgo kurti darbo grupes įvairiausiais klausimais ir dėl to sulaukė kritikos ir ironiškų pašaipų. Dabartinis ministras pirmininkas Saulius Skvernelis nėra toks didelis darbo ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau