Valstybės kontrolė: užsienio investicijų pritraukimas – be krypties ir be prioritetų

Publikuota: 2017-10-03
Nemažai užsienio investicijų pritraukusioje Kauno LEZ po poros metų pradės veikti ir JAV medicininės įrangos gamintojos „Hollister“ gamykla, į jos statybą ketinama investuoti apie 50 mln. Eur. 
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Nemažai užsienio investicijų pritraukusioje Kauno LEZ po poros metų pradės veikti ir JAV medicininės įrangos gamintojos „Hollister“ gamykla, į jos statybą ketinama investuoti apie 50 mln. Eur. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Užsienio investuotojams pritraukti skiriamos solidžios lėšos panaudojamos nerezultatyviai, atskleidžia Valstybės kontrolės atliktas auditas. Auditoriai įsitikinę, kad tiesioginių užsienio investicijų proveržio nėra ko tikėtis, kol valstybė bei regionai neturės aiškios ir bendros jų pritraukimo strategijos.

„Investicijų pritraukimo priemonėms skiriamos didelės pinigų sumos, tačiau Lietuva pagal pagrindinius rodiklius, kuriais matuojamas tiesioginių užsienio investicijų (TUI) lygis, lieka ES šalių sąrašo pabaigoje. Auditas atskleidė, kad valstybės ir reg ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau