Klausimai dėl PVM šildymui: politikai gūžčioja pečiais

Publikuota: 2017-08-16
Premjeras Saulius Skvernelis ir TS-LKD lyderis Gabrielius Landsbergis pasirašė susitarimą, kuriuo konservatoriai įsipareigojo balsuoti už urėdijų reformą, o Vyriausybė – grąžinti PVM lengvatą šildymui.
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Premjeras Saulius Skvernelis ir TS-LKD lyderis Gabrielius Landsbergis pasirašė susitarimą, kuriuo konservatoriai įsipareigojo balsuoti už urėdijų reformą, o Vyriausybė – grąžinti PVM lengvatą šildymui. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Nors iki šildymo sezono lieka vos apie pusantro mėnesio, politikai vis dar nežino, koks pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifas bus jam taikomas – opozicija laukia Vyriausybės sprendimų šiuo klausimu, bet valdantieji nerodo didelio entuziazmo tuos sprendimus inicijuoti.

Liepos viduryje valdantieji „valstiečiai-žalieji“ su opoziciniais konservatoriais pasirašė susitarimą dėl urėdijų reformos patvirtinimo mainais į PVM lengvatos šildymui sugrąžinimą jau nuo artėjančio spalio. 9% lengvata buvo panaikinta nuo š. m. birž ...

svg

VŽ premium

Nuo 19.06 Eur / mėn.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau