„Toshibos“ likimas – pasikeitusio Japonijos verslo atspindys

Publikuota: 2017-06-14
„Toshibos“ viltis išsigelbėti – pelningas įmonės lustų gamybos padalinio pardavimas. Jo pirkėjas turėtų paaiškėti jau artimiausiu metu.
Toru Hanai („Reuters“ / „Scanpix“) nuotr.
„Toshibos“ viltis išsigelbėti – pelningas įmonės lustų gamybos padalinio pardavimas. Jo pirkėjas turėtų paaiškėti jau artimiausiu metu. Toru Hanai („Reuters“ / „Scanpix“) nuotr.

Didžiulės krizės kamuojama Japonijos bendrovė „Toshiba“ mato vienintelį būdą išsigelbėti – parduoti pelningą savo lustų gamybos verslą ir taip padengti nuostolius. Pirkėjų eilėje – daugelis pasaulinių įmonių, tačiau joje nėra nė vienos Japonijos bendrovės. Tai rodo esminius šalies verslo pokyčius.

Jau artimiausiu metu „Toshiba“ turėtų paskelbti apie pasirinktą „Nand“ lustų, kurie ir buvo išrasti šioje įmonėje, padalinio, vertinamo mažiausiai 18 mlrd. USD, pirkėją. Vienu realiausių kandidatų laikomas Taivano įmonės „Foxconn“ suburtas konsorcium ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau