Putinaitė apie universitetų reformą: balansuojame tarp galimybės ir burbulo

Publikuota: 2017-05-12
Nerija Putinaitė, filosofė, buvusi švietimo ir mokslo viceministrė: „Niekur procesas neįvyksta savaime, kad pasakai jungtis, o jie rytoj ateina ir sako: „Mes susijungėme, aš išeinu iš darbo, o mano kolega lieka. Administraciją sumažinome perpus, ir kolegos pasiieškos sau darbo vietų.“ 
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Nerija Putinaitė, filosofė, buvusi švietimo ir mokslo viceministrė: „Niekur procesas neįvyksta savaime, kad pasakai jungtis, o jie rytoj ateina ir sako: „Mes susijungėme, aš išeinu iš darbo, o mano kolega lieka. Administraciją sumažinome perpus, ir kolegos pasiieškos sau darbo vietų.“ Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Aukštųjų mokyklų tinklo pertvarka neišvengiamai įvyks, pažadėjo premjeras, Seimo pirmininkas, švietimo ir mokslo ministrė, valdančiosios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis. Bet pažadų nepakanka, patirtis rodo, kad reformos Lietuvoje užstringa, tada būna pamirštamos ir vėl pradedamos naujos. Apie dabartinę situaciją VŽ kalbasi su Nerija Putinaite, filosofe, buvusia švietimo ir mokslo viceministre.

Kai 2008–2012 m. ėjote švietimo ir mokslo viceministro pareigas, dalyvavote panašiuose procesuose, kokius stebime dabar. Šiuo metu darbo grupė yra pateikusi išvadas, ministerija jas pakoregavo, įvyko diskusija su universitetų bendruomene. Atrodo, ši ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau