Viešojo ir privačiojo sektoriaus partnerystės projektai – politikų įkaitai

Publikuota: 2017-04-05
Atsirado viltis, kad prieš 30 metų pradėtas statyti nacionalinis stadionas pagaliau gali būti užbaigtas: pernai rugsėjį paskelbtas koncesininko atrankos konkursas, šiuo metu vyksta kvalifikacinis partnerio atrankos etapas.  Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Atsirado viltis, kad prieš 30 metų pradėtas statyti nacionalinis stadionas pagaliau gali būti užbaigtas: pernai rugsėjį paskelbtas koncesininko atrankos konkursas, šiuo metu vyksta kvalifikacinis partnerio atrankos etapas. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Viešojo ir privačiojo sektoriaus partnerystės projektų būtų daugiau ir jie būtų sėkmingesni, jei valstybė apsispręstų dėl savo investicinių prioritetų ir jų nekaitaliotų papūtus naujiems politiniams vėjams.

Nuo 2000 iki 2017 m. Lietuvoje buvo sudarytos 42 viešojo ir privačiojo sektoriaus partnerystės (VPSP) sutartys, iš jų – 39 koncesijos sutartys. 13 sutarčių sudaryta kultūros, sporto, turizmo infrastruktūros srityje, 11 sutarčių – dėl atliekų tvarkymo ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau