Per šimtą dienų Vyriausybė miglos neišsklaidė

Publikuota: 2017-03-20
Premjeras Saulius Skvernelis kritikuojamas, kad per šimtą dienų taip ir nesugebėjo pademonstruoti aiškios „kolektyvinės Vyriausybės lyderystės“ valstybei būtinų reformų klausimu. 
Vladimiro Ivanovo nuotr.
Premjeras Saulius Skvernelis kritikuojamas, kad per šimtą dienų taip ir nesugebėjo pademonstruoti aiškios „kolektyvinės Vyriausybės lyderystės“ valstybei būtinų reformų klausimu. Vladimiro Ivanovo nuotr.

Šimtą dienų dirbančiai Sauliaus Skvernelio vadovaujamai septynioliktajai Vyriausybei pritrūksta politinės patirties, ryžto, spartos ir aiškių prioritetų, teigia šį ministrų kabinetą kritikuojantys politikai, politologai bei ekonomistai.

Valdančiosios koalicijos atstovai atšauna, kad Vyriausybė suformulavo daug ambicingų tikslų ir visus juos pasiryžusi įgyvendinti per savo kadenciją, nepaisydama net ir pasitaikančių gana karštų politinių diskusijų koalicijoje dėl to, kaip tuos tikslu ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau