„Vadasiga“ užtikrintai įžengė į biuro baldų rinką

Publikuota: 2017-03-20

Lietuviško kapitalo bendrovės „Vadasiga“ vardas rinkoje gerai žinomas jau daugiau kaip dešimtmetį. Iki šiol dažniausiai sieta su kokybiškais lauko baldais ir HORECA, bendrovė rimtai nusitaikė į biuro bei konferencinių baldų segmentą. „Vadasigos“ portfelyje – jau ne vienos žinomos bendrovės įrengtas biuras.

„Pavienių biuro įrengimo projektų visada turėdavome, tačiau jau daugiau nei metus didžiausios mūsų pajėgos sutelktos į modernių, individualizuotų biurų kūrimą įvairioms kompanijoms bei organizacijoms,“ – sako Vaclovas Daukintis, bendrovės „Vadasiga“ direktorius. Pasak jo, didžiausi įmonės projektai šiuo metu susiję su biurų įrengimu ir tai neabejotinai susiję su sparčiai augančia modernių verslo centrų pasiūla. „Vadasiga“ šioje srityje jau turi patirties: kiek anksčiau įrengė Lietuvos ambasadą Maskvoje, Notarų rūmus, koncerno „Achemos grupė“ vadovybės biurą, gamino baldus ISM, LR Prezidentūrai, o šviežiausi darbai – naujasis kompanijos „Auga“ biuras bei biurų nuomos kompanijos „Baltic Business Center“ administracinės patalpos sostinės verslo centre Quadrum, DELFI sporto centras, UAB “Yukon Advanced Optics Worldwide“ biuras Baltarusijoje ir kiti.

Baldai tarsi antras rūbas

Kalbėdamas apie šiuolaikinį biurą ir būtinus jo atributus, p. Daukintis pabrėžia, kad idealus biuras jau seniai nebeapsiriboja stalu ir kėde, svarbi bendra visuma: erdvios patalpos, tinkamą emociją kuriančios interjero spalvos, daug gyvos žalumos, poilsio patalpos, virtuvė. Šiandien vis labiau įsigali suvokimas, jog baldai turi didžiulę įtaką žmogaus savijautai, sveikatai ir darbingumui – juk dažnas biuro kėdėje praleidžiame daugiau laiko, nei savo namų svetainės fotelyje.

Darbuotojo stalas bei kėdė turėtų būti tarsi drabužiai, priderinti prie individualaus žmogaus: blogai sureguliuotas aukštis, nepatogūs ranktūriai ar netinkamas atlošas sutrikdo deguonies apytaką, greičiau pavargstama, mažėja žmogaus našumas. Šiuolaikiniai stalai ir kėdės suteikia plačias individualizavimo galimybes: šiandien kokybiškų kėdžių pasirinkimas be galo platus, dažna jų turi daugybę funkcijų, reguliuojasi ne tik sėdynės aukštis, bet ir gylis, nugaros linkis, atrama kaklui ir daugelis kitų elementų. Pasakodamas apie reguliuojamo aukščio stalus, p. Daukintis prisimena istoriją, išgirstą iš pirmų lūpų baldų parodoje Švedijoje: pasaulinės kompanijos vadovas dalijosi patirtimi, kaip savo biure sprendžia po pietų smunkančio darbo našumo bėdą – ogi bendrovės stalai tiesiog pakeliami keliais centimetrais aukščiau, žmonės natūraliai išsitiesia, organizmas gauna daugiau deguonies ir darbingumas sugrįžta.

Dar vienas esminis aspektas, būtinas šių laikų biurui – akustinis komfortas. Kai absoliuti dauguma darbo erdvių šiandien yra atviros, užtikrinti žmonių privatumą bei patogumą – šioks toks iššūkis. „Akustinių sprendimų – įvairiausių pertvarų, pusinių sienelių, lubų ar sienų plokščių, kurios gali turėti ne tik funkcinį, bet ir estetinį akcentą pasirinkimas tikrai didelis, – tikina p. Vaclovas. – Šiandien šie sprendimai neatsiejami nuo kitų biuro įrengimo klausimų ir mes sėkmingai juos įgyvendiname.“

Sprendimus turi arba žino, kur rasti

„Vadasigos“ bagaže – daugybė metų patirties baldų versle, dešimtys baldus gaminančių partnerių Europoje, Azijoje, JAV bei nuosavų baldų linija, o bendrovės vizitinė kortelė – santūrią estetiką įkūnijantys biuro stalai „A time“. Gamybinės pajėgos, bendradarbiavimas su dizaineriais, kuriančiais baldus, ir tvirti ryšiai su laiko patikrintais gamintojais, siūlančiais ne tik kokybiškus, ergonomiškus, bet ir stilingus, dizainerių kurtus gaminius, leidžia „Vadasigai“ būti itin lankstiems ir įsiklausyti į visus užsakovo poreikius.

„Nesame sukūrę dviejų vienodų biurų ir tai be galo įdomus mūsų darbo aspektas. Jeigu ko nors negaminame patys – pavyzdžiui, kėdžių, visada žinome, kurio gamintojo produktai geriausiai atitiks konkretaus kliento reikalavimus, kokie jie bebūtų – tiek kalbant apie dizainą, tiek apie funkcionalumą, tiek apie kainas ar pristatymo terminus. Ir garantuojame, kad tai bus kokybiškas pirkinys, kuris tarnaus ne vienerius ir net ne kelerius metus – aš pats sėdžiu ant vieno žinomiausių italų gamintojo „Pininfarina“ kėdės, kuriai jau dvylika metų, o atrodo kaip vakar pirkta,“ – dėsto p. Daukintis, pabrėžiantis, kad visada stengiasi padėti biurą įrengti už protingą kainą ir pataria, kur galima sutaupyti pinigų nedarant kompromisų kokybei.

Jo žodžius patvirtina vieno naujausių „Vadasigos“ projektų užsakovai – kompanija „Auga Group“. Pasak bendrovės administracijos direktorės Rasos Šukytės, kurdamiesi naujose patalpose jie jau turėjo viziją, kaip turi atrodyti biuras, ir ieškojo įmonės, kuri ne tik pagal pateiktus brėžinius pagamintų biuro baldus (spintas, stalviršius, spinteles, rūbų spintas, priimamojo baldus), bet ir pasiūlytų tinkamas kėdes bei reguliuojamus stalus, tai yra pateiktų pilną baldų asortimentą. Be to, buvo reikalaujama darbus atlikti griežtai pagal grafiką be menkiausio vėlavimo.

„Mūsų baldų dizainas nebuvo standartinis, iš vienos spalvos plokštės, tad reikėjo kruopštumo ir patirties, kad gautas rezultatas atitiktų vizualizacijas. „Vadasiga“ tiksliai įgyvendino mūsų suformuluotą užduotį ir mums pavyko turėtą biuro viziją perkelti į realybę. „Vadasigos“ specialistai padėjo išsirinkti ir gamintojus, iš kurių įsigijome reguliuojamo aukščio stalus bei kėdes, taip pat labai pagelbėjo praktiškais patarimais dėl baldų medžiagiškumo ir specifikacijų,“ – bendradarbiavimu džiaugiasi p. Šukytė.

Kaip elgtis tiems, kurie į naujas patalpas kraustytis ir iš esmės atnaujinti biuro interjero neplanuoja arba negali sau leisti? Atnaujinkite bent kėdes, pataria p. Daukintis, ir tai jau bus ženklus pokytis geresnės darbuotojo savijautos link, didinantis ir jo pasitenkinimo darbo aplinka. Nors baldai – kone paskutinis biuro įrengimo etapas, kuriam neretai pristingama įkvėpimo ir lėšų, tačiau kartu jie – ir svarbiausia detalė, per tiesioginį sąlytį kasdien darantys įtaką žmogaus produktyvumui. Taigi nepatogi darbo vieta galiausiai reiškia ir prastesnius darbo rezultatus bei nepilnai realizuotą kūrybinį potencialą, kurių šiandienos verslas neturėtų sau leisti.

Fotogalerijoje – UAB „Vadasiga“ siūlomi sprendimai biurams bei konferencijų erdvėms, sporto centrams, viešbučiams bei restoranams.

FOTOGALERIJA „Vadasiga“ sprendimai verslo erdvėms (20 nuotr.)

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO naujienlaiškį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Veikla
55 UAB „Gevalda“ 556,5% Kelių ir automagistralių tiesimas
75 UAB „Drusta“ 480,3% Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statyba
94 UAB „Stikloporas“ 409,8% Kitų, niekur kitur nepriskirtų, nemetalo mineralinių produktų gamyba
132 UAB „He-Ma“ 343,8% Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statyba
146 UAB „Viskas dujoms“ 323,9% Kitų mašinų ir įrangos didmeninė prekyba

10 didžiausių Lietuvos bendrovių

TOP1000
Bendrovė Apyvarta (tūkst. Eur)
ORLEN Lietuva, AB 3.729.628
Maxima LT, UAB 1.524.423
Achema, AB 562.583
Sanitex, UAB 542.920
Lukoil Baltija, UAB 438.212
Lietuvos geležinkeliai, AB 428.994
Linas Agro, AB 427.384
Lifosa, AB 412.687
Norfos mažmena, UAB 408.922
Girteka logistics, UAB 395.143
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau