Startinis „Brexit“ šūvis: kaip susitarti per 18 mėnesių

Publikuota: 2017-03-14
Theresa May, JK ministrė pirmininkė, nesunkiai įveikė pasipriešinimą parlamente ir turi laisvas rankas derėtis su Briuseliu.
Dylano martinezo („reuters“ / „scanpix“) nuotr.
Theresa May, JK ministrė pirmininkė, nesunkiai įveikė pasipriešinimą parlamente ir turi laisvas rankas derėtis su Briuseliu. Dylano martinezo („reuters“ / „scanpix“) nuotr.

Jungtinės Karalystės (JK) parlamento leidimas Theresai May, šalies premjerei, pradėti derybas dėl „Brexit“ sąlygų pradeda mažiausiai dvejų metų laikotarpį, tapsiantį rimtu iššūkiu verslininkams, turintiems ryšių su JK rinka. Bendrovėms teks numatyti ir taikytis prie įvairiausių galimų scenarijų. Dabar net aukščiausi ES ir JK pareigūnai nežino, kaip rutuliosis šis sudėtingas procesas.

JK Bendruomenių rūmai suteikė p. May laisvas rankas derėtis su ES. Konservatorių dauguma Bendruomenių parlamento rūmuose nesudėtingai atšaukė Lordų rūmuose priimtas „Brexit“ įstatymo pataisas dėl ES piliečių teisių užtikrinimo dar iki derybų pradžios ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

http://www.vz.lt
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau