Valdžia pripažįsta - antialkoholinė skuba nepavyks

Publikuota: 2017-01-11
Aurelijus Veryga, sveikatos apsaugos ministras: „Gausūs kiti darbai privertė kuriam laikui atidėti į šalį svarbų alkoholio prieinamumo mažinimo paketą.“  Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Aurelijus Veryga, sveikatos apsaugos ministras: „Gausūs kiti darbai privertė kuriam laikui atidėti į šalį svarbų alkoholio prieinamumo mažinimo paketą.“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Naujas Seimas, dominuojamas už griežtą svaigalų prieinamumo politiką pasisakančios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos (VŽS), dirba jau porą mėnesių, bet iki šiol nesiskubina priimti beveik nė vieno antialkoholinio įstatymo, nors politikų stalčiuose guli visa krūva ribojamųjų projektų – tereikia juos patvirtinti.

Vyriausybės ir valdančiosios daugumos atstovai žada – viskas bus. Bet ne iškart, o palengva – tariantis ir ieškant geriausių sprendimų, kad nebūtų perlenkta lazda, ir nustatant pereinamuosius įsigaliojimo terminus. Dar beveik prieš metus tuometinė V ...

svg

Išbandykite

ir visą mėnesį skaitykite VŽ premium turinį už 1 rubrikos kainą.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau