Komunalininkų karas: pigiausias pasiūlymas gautas, konkurentai neįtikinti

Publikuota: 2016-11-17
Įsibėgėjus teisiniams ginčams, Vilniaus komunalinių atliekų išvežimo konkurso nugalėtojas paaiškės geriausiu atveju kitų metų viduryje.  
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Įsibėgėjus teisiniams ginčams, Vilniaus komunalinių atliekų išvežimo konkurso nugalėtojas paaiškės geriausiu atveju kitų metų viduryje. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Pigiausius pasiūlymus atliekų išvežimo konkurse Vilniuje pateikusi UAB „Ekonovus“ gali pakeisti šios rinkos senbuvius, o ar taip atsitiks, priklausys nuo teismų, į kuriuos kreipėsi konkurentai, sprendimų. Konkurentai kelia į viešumą ir tą aplinkybę, kad konkurso sąlygas savivaldybei padėjo rengti ta pati advokatų kontora, kurios teisininkai teikia paslaugas geriausių pasiūlymų autorei.

Konkurse, kuris lems, kurios įmonės ateinančius 5 metus Vilniuje teiks mišrių komunalinių atliekų surinkimo ir vežimo paslaugas, dalyvauja 4 įmonės: „Ekonovus“, „VSA Vilnius“, „Ecoservice“ ir Atliekų tvarkymo tarnyba. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad b ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau