Didžiausios bendrovės

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Lietuvos geležinkeliai, AB445.25229.7867.639
Palink, UAB642.89113.1876.881
Sanitex, UAB475.47317.6331.126
Norfos mažmena, UAB439.6698.5443.377
MAXIMA LT, UAB1.529.23662.11315.505
Linas Agro, AB448.7312.275129
Achema, AB423.38520.1181.128
ORLEN Lietuva, AB3.986.962238.3281.372
Girteka logistics, UAB561.45213.517566
Energijos skirstymo operatorius, AB612.30984.7922.536
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau