„Milk“ vadovas: konkurentų sau Baltijos šalyse tikrai turim

Publikuota: 2016-08-24
Atsiimant apdovanojimus, Justas Radvinauskas, „Milk“ vyriausias meno vadovas  ir Vilius Gostevičius, „Milk“  grupės kūrybos direktorius. Organizatorių nuotr.
Atsiimant apdovanojimus, Justas Radvinauskas, „Milk“ vyriausias meno vadovas ir Vilius Gostevičius, „Milk“ grupės kūrybos direktorius. Organizatorių nuotr.

Antrus metus iš eilės į Lietuvą geriausios Baltijos šalių agentūros titulą parsivežanti „Milk“ santūriai pasitinka savo apdovanojimą. Kitąmet „Baltic Best 2016“ vyks Lietuvoje.

„Antrus metus esame sėkmingiausiai apdovanojimus regione renkanti agentūra. Kadangi „Baltic Best“ sudaro akumuliacinį reitingą, kuriame surenka visus agentūrų pasiekimus lokaliuose ir regiono festivaliuose, tai laimėjimas yra paprasčiausia aritmetika, o konkurentų sau tikrai turim“, – šypsosi Marius Petrukaitis, „Milk“ generalinis direktorius. – Kita vertus, lyg ir paradoksas gaunasi, kad yra renkama geriausia Baltijos šalių agentūra, bet nelabai yra klientų, kurie samdytų agentūrą darbui per visas 3 šalis. Geriausiu atveju vienoje šalyje kurta kampanija adaptuojama į kitas dvi, bet net ir tokie projektai itin reti“.

Geriausiu „Baltic Best“ festivalio darbu buvo nominuotas „Milk“ projektas, darytas Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijai „Visos tautos teismas“, kalbėjusiam apie pabėgėlių aktualiją.

Iš viso „Baltic Best 2016“ buvo įteikti 22 apdovanojimai, iš jų 8 aukso, 5 sidabro, 8 bronzos ir 1 žiuri simpatijų prizai. 6 auksiniai apdovanojimai atiteko Lietuvos agentūroms, po 2 – Latvijos ir Estijos agentūroms.

Antroje vietoje tarp šiemetinių nugalėtojų – Estijos reklamos agentūra „Tabasco“. Trečioje ir ketvirtoje vėl lietuviai – atitinkamai „New!“ ir „McCann Vilnius“.

Penktoje ir šeštoje pozicijoje Latvijos agentūros „Cube“ ir „DDB Latvia“, septinti – estų „Tolm“ reklamos agentūra.

Aštunti – vėl lietuviai „Adell Taivas Ogilvy“. Linas Paškevičius, „Adell Taivas Ogilvy“ vadovas, patikslina, jog šiemetiniame festivalyje nedalyvavo ir darbų neteikė, o agentūra reitinge atsidūrė, nes šiame konkurse sumuojami ir laimėjimai kituose regioniniuose ir vietiniuose reklamos festivaliuose.

Pernykščiame festivalyje Lietuvai taip pat puikiai sekėsi – geriausiųjų festivalio TOP dešimtuke buvo pusė reklamos agentūrų iš Lietuvos.

Šiemetinė festivalio nugalėtoja Baltijos šalyse „Milk“ geriausios Metų agentūros titulą laimėjo ir lietuviškame reklamos festivalyje „ADrenalinas“.

Šiemetinis „Baltic Best“ reklamos festivalis, du metus iš eilės prieš tai vykęs Estijoje, šiemet persikėlė į Latviją, o kitąmet vyks Lietuvoje.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą RINKODAROS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
71 UAB „Publicum Media“ 492,0% Vilniaus
151 UAB „Lion Communications Vilnius“ 317,5% Vilniaus
155 UAB „Alpha Baltic Vilnius“ 312,3% Vilniaus
303 UAB „Inter Krasta“ 217,7% Vilniaus
347 UAB „Ad Fingers“ 195,3% Vilniaus

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau