„Small Planet Airlines“ personalo vadovė: sunkūs metai – į naudą komandai

Publikuota: 2017-10-11
Laura Miečelienė, bendrovės personalo vadovė: „Darbuotojus į „Small Planet Airlines“ padeda pritraukti aviacijos žavesys ir vadovai.“  Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Laura Miečelienė, bendrovės personalo vadovė: „Darbuotojus į „Small Planet Airlines“ padeda pritraukti aviacijos žavesys ir vadovai.“ Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Pernai 3,8 mln. Eur nuostolį skaičiavusi oro skrydžių UAB „Small Planet Airlines“ (SPA) pastebėjo, kad sunkumai tik padidino darbuotojų įsitraukimą. Apie išgyventą sudėtingą laikotarpį ir ateities planus VŽ pasakoja Laura Miečelienė, bendrovės personalo vadovė.

Kai visi skundžiasi dėl kvalifikuotų darbuotojų trūkumo, „Small Planet Airlines“, šiemet tapusi „Geidžiamiausiu darbdaviu“ transporto sektoriuje, šios problemos neakcentuoja. Bent jau į administraciją, kurioje dirba apie 200 darbuotojų, žmonių pritra ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau