„Mūsų vasaros šventė“: grožio kūrėjai „GP klinika“ ir „Dentvalda“ susivienijo aktyviam poilsiui

Publikuota: 2017-08-10
Autorius  

„GP klinika“ ir „Dentvalda“ darniai bendradarbiauja jau daugiau nei 13 metųir jaukiame Kauno Senamiesčio kiemelyje įsikūrusiame komplekse kartu rūpinasi savo pacientų grožiu. Dailus veidas, gražus kūnas ir sveiki dantys – tai viena kitą papildančios paslaugos, todėl abi įmonės ne tik dirba petys į petį, bet net ir poilsiauja kartu.

VŽ kviečia įmones dalyvauti konkurse „Mūsų vasaros šventė“, kurio metu bendrovės gali dalintis savo švenčių akimirkomis. Daugiau apie konkurso sąlygas čia.

Paprastai mūsų renginiai skirti sutvirtinti kolektyvo dvasią, pabendrauti neformalioje aplinkoje, o prieš kiekvieną kolektyvo veiklą yra organizuojama visų kolegų apklausa, kuri lėmė, kad šiemet idėja surengti jaukią ir sportišką išvyką į gamtą nurungė triukšmingo vakarėlio mintis. Taigi mūsų komanda priėmė labai rimtą iššūkį – per vieną dieną nuplaukti baidarėmis 21 km, nors dauguma tai darė pirmą kartą.

Nepaisant to, kad rytas buvo apniukęs ir pradžioje teko apsiginkluoti spalvingais lietpalčiais, tačiau įdienojus saulė švietė vis ryškiau, nuotaika darėsi vis geresnė, o įveiktas atstumas atrodė ne toks jau ir baisus net ir pirmą kartą plaukusiems baidarėmis, nes pakeliui pamatėme tokių įspūdingų lietuviškos gamtos vaizdų, kad tik spėk viską fotografuoti.

Beplaukiant grožėjomės vaizdingu Aukštaitijos nacionalinio parko vandens maršrutu, kuris driekiasi upėmis bei ežerais, spėjome užfiksuoti natūralų Lietuvos gožį: darbščius bebrus, grakščias gulbes, plaukiojančias kartu su turistais, išsikerojusią pelkių augmeniją, romantiškas kalvas, smėlingus skardžius, senovinį vandens malūną ir netgi etnografinį Šuminų kaimą, kuriame buvo filmuojamas garsus lietuviškas filmas apie Tadą Blindą. Surengėme konkursą, kas užfiksuos gražesnes lelijas, išbandėme vandens mėtų arbatą, stebėjomės vienos švariausių Lietuvos upių – Būkos – skaidriu vandeniu, pakeliui įveikdami ne vieną iššūkį ir įrodydami, kad esame darni komanda.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO VALDYMO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau