Investuoja į nemokamus IT užsiėmimus Lietuvos vaikams

Publikuota: 2017-08-03
Per artimiausius kelerius metus IT raštingumas darbo skelbimuose taps tokiu pačiu įprastu reikalavimu, kaip ir anglų kalba, mano Monika Katkutė-Gelžinė, „bit&Byte“ įkūrėja, ir Viktoras Gurgždys, „Devbridge Group“ viceprezidentas.  
Juditos grigelytės (VŽ) nuotr.
Per artimiausius kelerius metus IT raštingumas darbo skelbimuose taps tokiu pačiu įprastu reikalavimu, kaip ir anglų kalba, mano Monika Katkutė-Gelžinė, „bit&Byte“ įkūrėja, ir Viktoras Gurgždys, „Devbridge Group“ viceprezidentas. Juditos grigelytės (VŽ) nuotr.

Kol vieni skundžiasi, kad Lietuvos vaikams trūksta programavimo žinių, IT bendrovė „Devbridge Group“ investuoja 50.000 Eur į technologijų užsiėmimus, kuriuos 7–12 m. vaikai galės lankyti nemokamai.

„Mes, „Devbridge“ bendrovė, turime tikslą per dešimt metų dešimt kartų padidinti stojančiųjų į informatiką skaičių“, – VŽ pasakoja Viktoras Gurgždys, „Devbridge“ padalinio Lietuvoje vadovas ir grupės viceprezidentas. Kad būtų pasiektas šis tikslas, r ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau