Geidžiamiausi darbdaviai – apie savo džiaugsmus ir vargus

Publikuota: 2017-06-14
Šiemet „Geidžiamiausio darbdavio 2017“ rinkimų finale didelių bendrovių kategorijoje „Telia Lietuva“ kaunasi su „Bitė Lietuva“, o mažųjų kategorijoje „Small Planet Airlines“ varžosi su „Ruptela“.  Juditos Grigelytės IR Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Šiemet „Geidžiamiausio darbdavio 2017“ rinkimų finale didelių bendrovių kategorijoje „Telia Lietuva“ kaunasi su „Bitė Lietuva“, o mažųjų kategorijoje „Small Planet Airlines“ varžosi su „Ruptela“. Juditos Grigelytės IR Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Kas šiais laikais labiausiai vilioja darbuotojus ir kokie personalo valdymo iššūkiai vyrauja, pasakoja keturios į rinkimų „Geidžiamiausias darbdavys 2017“ finalą pakliuvusios darbdavės – „Bitė Lietuva“, „Telia Lietuva“, „Ruptela“ ir „Small Planet Airlines“.

Jau 13-ąjį kartą vyksta „Verslo žinių“ ir darbo skelbimų portalo cv.lt rengiami rinkimai „Geidžiamiausias darbdavys 2017“. Didžiųjų darbdavių kategorijoje dėl titulo grumiasi dvi telekomunikacijų milžinės „Bitė Lietuva“ ir „Telia Lietuva“. O mažųjų d ...

svg

Išbandykite

ir visą mėnesį skaitykite VŽ premium turinį už 1 rubrikos kainą.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau