Lietuvos kariai – neišnaudotas lojalios darbo jėgos potencialas

Publikuota: 2017-04-18
Cynthia Pasky, JAV informacinių technologijų sprendimų, konsultavimo ir personalo valdymo bendrovės „Strategic Staffing Solutions“ steigėja ir vadovė.
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Cynthia Pasky, JAV informacinių technologijų sprendimų, konsultavimo ir personalo valdymo bendrovės „Strategic Staffing Solutions“ steigėja ir vadovė. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Į atsargą išėję Lietuvos kariai – talento aruodas, į kurį darbdaviai retai užmeta akį. Tačiau JAV investuotoja Cynthia Pasky, IT sprendimų, personalo valdymo ir konsultacijų bendrovės „Strategic Staffing Solutions“ (S3) steigėja ir vadovė, kartu su politikais Lietuvoje ruošiasi pakeisti šią padėtį.

Valstijose į atsargą išėję kariai yra vieni geidžiamiausių darbuotojų, nes tarnyba jiems suteikia rinkoje vertinamų įgūdžių. „Jie ištikimi, turi gerų įgūdžių, laikosi disciplinos, susitelkę, nuostabūs darbuotojai. Žiūrint iš verslo investicijų grąžos ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau