Kalėdinis vakarėlis kitaip: „PR Service“ organizavo spektaklį vaikams

Publikuota: 2017-01-09
Autorius  

Ryšių su visuomene agentūra „PR Service/ Edelman Affiliate“ antrus metus Kalėdas pažymi kitaip. Idėja, kad vakarėliui, taip pat partnerių bei klientų dovanoms skirtus pinigus galima būtų panaudoti kitaip, kilo pernai. Kiek pasvarstęs kolektyvas nusprendė, kad verta būtų paremti vaikus ir išsirinko Šalčininkų rajono Jašiūnų Aušros gimnaziją. Tąsyk mokinių taryba nusprendė, kad persirengimo kambariuose prie sporto salės reikėtų spintelių. Šią dovaną ir gavo kartu su knygų rinkiniais.

VŽ kviečia įmones dalyvauti konkurse „Įmonės kalėdinis vakarėlis kitaip“, kurio metu skelbsime apie originaliausius įmonių kalėdinius renginius, kurie išsiskiria šventės tema, juose atsispindi įmonės socialinė atsakomybė ir kitos vertybės. Daugiau apie konkurso sąlygas čia.

Apie savo vakarėlį pasakoja „PR Service“.

Šiais metais įmonės „PR Service“, kurioje dirba vienuolika žmonių, kolektyvas nusprendė tęsti šią gražią tradiciją ir vėl paremti tą pačią Jašiūnų Aušros gimnaziją. Šįkart nuspręsta padovanoti vaikams spektaklį. Gruodžio pradžioje į gimnaziją atvyko teatro „Atviras ratas“ kolektyvas ir parodė spektaklį „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“. Taip pat mokyklai buvo įteikti knygų komplektai. Klientams ir partneriams „PR Service“ darbuotojai sukūrė linksmą komiksą, kuriame papasakojo, kaip viskas vyko. Viso įmonei ši idėja kainavo 930 eurų.

Šis kalėdinis vakarėlis, kuris išties yra dovana mažo miestelio vaikams, įmonės darbuotojams atrodo prasmingas ir turintis išliekamąją vertą. Vaikų, mokyklos, kuri yra lietuviškumo salelė Šalčininkų rajone, darbuotojų reakcija į rūpestį jais – neįkainojama dovana. Dovanų ir dėmesio, kuris ir yra svarbiausia šiame projekte, jie sulaukia nedažnai, jiems tai labai svarbu.

„PR Service“ kolektyvas tiki, kad nematerialios, bet iš visos širdies ruoštos dovanos, kurių svarbiausia – dėmesys, ir sukuria didžiausią Kalėdų stebuklą ir yra pats geriausias kalėdinis vakarėlis!

„PR Service / Edelman Affiliate“ – ryšių su visuomene, komunikacijos agentūra. Esame patyrę ir kūrybingi viešųjų ryšių specialistai, padedantys verslo ir viešojo sektoriaus klientams atrasti kelią į vartotojų širdis. Padedame sukurti ir palaikyti santykius su aktualiomis auditorijomis, sustiprinti įmonės ar organizacijos veiklą geriausiais komunikacijos sprendimais.

Rinkoje esame jau daugiau nei 14 metų. Iš jų 12 metų esame didžiausio pasaulinio nepriklausomo ryšių su visuomene tinklo „Edelman“ atstovai Lietuvoje.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO VALDYMO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau