Kalėdinis vakarėlis kitaip: azartiška ir spalvinga „PwC“ Lietuvoje šventė

Publikuota: 2017-01-09
Autorius  

„PwC“ Lietuvoje metų pabaigos vakarėlio tradicija gyvuoja nuo pat įmonės įkūrimo ir yra neatsiejama jos kultūros dalis. Tai įmonės dovana ir padėka visiems darbuotojams, skirta pabūti kartu ir paminėti gražiausias metų šventes. Atsiprašome visų klientų, kuriems gruodžio 22 d. popietę nebeatsakėme į telefono skambučius, nes buvome išvykę ruoštis šventei.

VŽ kviečia įmones dalyvauti konkurse „Įmonės kalėdinis vakarėlis kitaip“, kurio metu skelbsime apie originaliausius įmonių kalėdinius renginius, kurie išsiskiria šventės tema, juose atsispindi įmonės socialinė atsakomybė ir kitos vertybės. Daugiau apie konkurso sąlygas čia.

Apie savo šventę pasakoja „PwC“.

Esame tarptautinė kompanija, todėl kasmet metų pabaigą švenčiame vis kitame pasaulio mieste. „Late Night Show“, „Midnight in Paris“, „Viva Cuba Libre!” – tai tik kelios vykusių „PwC“ vakarėlių temos.

„Sveiki atvykę į Las Vegasą!” – šiais metais prie durų svečius pasitiko santūrūs apsaugos darbuotojai ir palydėjo juos į spalvotą, azartu ir juoku skambančią salę, kur šurmuliavo elviai presliai, smokingais pasipuošę jaunuoliai, žavingos damos ir kiti Las Vegaso turistai.

Vakaro svečiai pasinėrė į azartiškus žaidimus ir atrakcijas, taip pat galėjo apsilankyti tuoktuvių koplytėlėje. Visiems labai patiko interaktyvus fotografuojantis veidrodis ir žadą atimantis barmenų šou.

Kaip Amerika neįsivaizduojama be „Oskarų“ apdovanojimų, taip „PwC“ Lietuvoje metų pabaigos vakarėlis neįvyksta be naujai prie komandos prisijungusių darbuotojų šou ir šmaikščių nominacijų, skirtų paminėti reikšmingiausius įvykius įmonėje ir apdovanoti labiausiai pasižymėjusius darbuotojus.

Nors sakoma „Kas nutinka Las Vegase, tas ir lieka Las Vegase“, tačiau nuostabiomis vakarėlio emocijomis ir šiltais prisiminimais darbuotojai dar ilgai dalysis.

Organizuojant vakarėlį darbuotojai visada prisideda savo kūrybinėmis idėjomis, padeda sugalvoti temą, rūpinasi dekoracijomis ir prizais, organizuoja darbuotojų pasirodymus.Tačiau pastebėjome, jog sunku apsieiti be pagalbos iš šalies ieškant atlikėjų, vedėjo ir siekiant įdomiai išpildyti temą bei įtraukti vakaro svečius.

Artėjant metų pabaigai pagalvojame ir apie kitus

Šventinis periodas „PwC“ Lietuvos biure yra labai aktyvus ir prasmingas. Jo metu mes visuomet stengiamės prisidėti prie svarbių visuomenės problemų sprendimo. Rūpintis ir palaikyti – tai vienas iš „PwC“ principų, todėl kiekvienais metais yra pasirenkamas socialinis projektas, į kuri įtraukiami visi įmonės darbuotojai. Šiais metais tęsėme tradiciją ir organizavome labdaringus pusryčius, kurių metu surinktos lėšos leido įgyvendinti projekte „Vaikų svajonės“ dalyvaujančių kelių vaikų svajones.

Taip pat prisidėjome prie projekto „Qminute“ ir šv. Kalėdų proga savo darbuotojams padovanojome jų sukurtus puodelius. Kiekvienas puodelis – tai 5 papildomos minutės Lietuvos „Jaunimo linijai“. Už jas bus apmokoma daugiau savanorių, galėsiančių suteikti psichologinę pagalbą telefonu.

Iš viso suskaičiavome 850 papildomų minučių ir tikimės, jog jos bus didelė jėga! Prisijunkite prie www.qminute.com ir Jūs! Būkite stilingi ir spręskite svarbias visuomenės problemas!

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO VALDYMO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau