Kalėdinis vakarėlis kitaip: „Citus“ linksminosi Getsbio stiliumi

Publikuota: 2017-01-07
Autorius  

Šiais metais didžiąja dauguma balsų NT vystymo bendrovė„Citus“ pasirinko „The Great Gatsby“ temą.

VŽ kviečia įmones dalyvauti konkurse „Įmonės kalėdinis vakarėlis kitaip“, kurio metu skelbsime apie originaliausius įmonių kalėdinius renginius, kurie išsiskiria šventės tema, juose atsispindi įmonės socialinė atsakomybė ir kitos vertybės. Daugiau apie konkurso sąlygas čia.

Apie savo šventę pasakoja „Citus“.

Įprastai laikomės tradicijų, kad darbuotojai patys renkasi, kuri tema jiems įdomiausia bei aktualiausia ir temą inicijuoja patys darbuotojai. Šiemet didelių diskusijų nekilo – žinojome renginio vietą, todėl draugiškai ir beveik vienbalsiai nusprendėme, kad prie tokios vietos tinka šventiškas ir solidus įvaizdis, o „The Great Gatsby“ tema puikiai jį atitiko.

Šventė vyko gruodžio 22 d., „Qpolo“ restorane. Norėjome išsirinkti dieną prieš pat Kalėdas, kad jaustume tvyrančią kalėdinę nuotaiką ir galėtume visi kartu pasidžiaugti artėjančiomis didžiausiomis metų šventėmis. Taip pat šis laikas puikiai tiko simboliškai apžvelgti praėjusius metus ir juos įvertinti.

Tai atsispindėjo ir programoje – viena pagrindinių programos dalių buvo „Citus“ direktoriaus Mindaugo Vanago metų apžvalga bei darbuotojų apdovanojimai, kurių dalį skyrė M. Vanagas, o dalį patys darbuotojai, balsuodami už savo favoritus. Tai buvo pagrindinis šventės akcentas, skirtas įvertinti darbuotojus už jų veiklą ir suteikti dar didesnės motyvacijos artėjantiems metams.

Kita programos dalis – „Gyva“ radijo laida „Citus radijo kontaktas“, kurios metu netrūko pramogų, skirtų suvienyti kolektyvą, draugiškai pasivaržyti tarpusavyje ar tiesiog atsipalaiduoti. Žinoma, turėjome ir gyvo garso koncertą.

Lyginant su praėjusiais metais drąsiai galėtume išskirti vieną pagrindinį skirtumą. Šiemet mūsų buvo gerokai daugiau! Džiaugiamės, kad turėjome galimybę taip plėstis. 2015 m. Metų Kalėdas „Citus“ pasitiko turėdami 11 darbuotojų, o šiemet jų skaičius padidėjo daugiau nei trigubai! Atitinkamai keitėsi ir formatas – praeitų metų Kalėdos buvo labiau vidinis pasibuvimas, šiemet tai darėme šventiškiau, siekdami įtraukti visus ir norėdami, kad kiekvienas pasijustų „Citus“ dalimi.

Įmonės kalėdinį vakarėlį organizuojame patys, į pagalbą pasitelkdami išorinius partnerius. Organizavimu daugiausiai užsiėmė įmonės personalo skyrius kartu su direktoriumi, o kiti įmonės darbuotojai labiau buvo įtraukiami renkantis temą ar balsuojant už kolegas, kurie bus apdovanoti. Siekėme dalį programos išlaikyti paslaptyje, norėdami darbuotojus nustebinti ir šią šventę padaryti dar smagesnę. Išorės partneriai mums padėjo įgyvendinant mūsų sugalvotas idėjas ar techninius sprendimus. Toks formatas pasiteisino, nes įmonės darbuotojai galėjo atsipalaiduoti ir mėgautis renginiu, negalvodami apie pašalinius dalykus.

Renginį visiškai finansuoja įmonė. Šventė – tai dovana įmonės darbuotojams, norint padėkoti už puikų praėjusių metų darbą ir dar labiau suvienyti komandą. Džiaugiamės, kad tai pavyko!

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO VALDYMO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau