Kalėdinis vakarėlis kitaip: įspūdingi „Ruptelos“ personažai

Publikuota: 2017-01-06
Autorius  

Šių metų bendrovės „Ruptela“ kalėdinės šventės tema – „Įspūdingi personažai“. Norėjome netradicinio ir originalaus renginio ir pasirodymų, šou, kuris nustebintų kolegas ir paliktų įspūdį. Renginio metu dalyviai galėjo stebėti įvairius iliuzionistų ir akrobatų pasirodymus ir triukus, sudalyvauti skirtingose veiklose ir, žinoma, pasiklausyti gyvai atliekamos muzikos bei pašokti.

VŽ kviečia įmones dalyvauti konkurse „Įmonės kalėdinis vakarėlis kitaip“, kurio metu skelbsime apie originaliausius įmonių kalėdinius renginius, kurie išsiskiria šventės tema, juose atsispindi įmonės socialinė atsakomybė ir kitos vertybės. Daugiau apie konkurso sąlygas čia.

Šventė vyko likus savaitei iki Kalėdų „Tamsta“ gyvos muzikos klube, kuriame kalėdinę šventę minėjome ir pernai. Kadangi ši vieta mums patiko ir atitiko temą, pasirinkome ją ir šiemet. Pats šventės formatas buvo kuriamas dideliam tarptauniam kolektyvui, bendraujančiam įmonėje anglų kalba, oprograma įtraukė visus - buvo ir ką stebėti, ir kur patiems sudalyvauti.

Šių metų vakarėlis išsiskyrė neįprasta tema, džiugino ir stebino įspūdingi kolegų kostiumai, į kuriuos matėsi, jog buvo įdėta daug pastangų. Nustebino ir giliai atmintin įstrigo ir netikėti pasirodymai renginio metu. Taip pat prisidėjo ir socialinė iniciatyva, kuri praturtino kolegų pasaulėžiūrą.

Šventę organizavome ir patys, ir su partnerių komanda. Toks renginys pasiteisino, nes turėdami patikimus partnerius, kurie įgyvendina visas mūsų idėjas, pasiūlo alternatyvas, atlieka visą administracinį ir techninį darbą, galime būti užtikrinti šventės sėkme ir taip sutaupome nemažai laiko.

Kalėdiniu laikotarpiu kolegos aktyviai dalyvavo net keliuose skirtinguose socialiniuose projektuose - dienos centruose, globos namuose, kur bendravo su vaikais, padėjo įrengti jų gyvenamąsias patalpas. Kalėdinio renginio metu kolegos buvo pakviesti papasakoti savo patirtį, pasidalinti įspūdžiais bei pasidžiaugti atliktais darbais, be to, šią tradiciją nutarta tęsti ir ateinančiais metais.

UAB „Ruptela“ yra lietuviška telekomunikacijų įmonė, kurianti transporto stebėjimo ir kontrolės sprendimus. 2007 m. veiklą pradėjusi įmonė šiandien turi padalinius 5 šalyse, partnerių bei klientų tinklą 116 pasaulio valstybių ir virš 200 įvairių sričių specialistų kolektyvą.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO VALDYMO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau