Stipriai auginusi darbuotojų skaičių „CSC Baltic“ toliau plečiasi

Publikuota: 2016-02-11
Antano Uršulio, „CSC Baltic“ generalinio direktoriaus teigimu bendrovės plėtra ir naujų skyrių kūrimas šiemet taip pat tęsiasi, tačiau tikslaus planuojamų sukurti naujų darbo vietų skaičiaus jis neįvardina. VLADIMIRO IVANOVO (VŽ) NUOTR.
Antano Uršulio, „CSC Baltic“ generalinio direktoriaus teigimu bendrovės plėtra ir naujų skyrių kūrimas šiemet taip pat tęsiasi, tačiau tikslaus planuojamų sukurti naujų darbo vietų skaičiaus jis neįvardina. VLADIMIRO IVANOVO (VŽ) NUOTR.
Autorius  

IT paslaugų bendrovė „CSC Baltic“ pernai sukūrė apie 130 naujų darbo vietų, šiemet toliau vyksta naujų skyrių kūrimas bei plėtra, taip pat priimami nauji darbuotojai, bet bendrovė augs nuosaikiau.

Darbo skelbimų portale cv.lt pernai daugiausiai darbo skelbimų talpinę darbdaviai ir šiemet ketina didinti darbuotojų kolektyvus. Daugiausiai naujų darbuotojų ketina priimti į didžiausių cv.lt darbdavių dešimtuką patekusios mažmeninės prekybos bendrovės. Kaip jau „Verslo žinios“ rašė, vien mažmeninės prekybos tinklai šiemet planuoja sukurti apie 2.000 naujų darbo vietų.

infogr.am::infogram_0_darbdaviai-376003

Praėjusių metų sausį bendrovėje „CSC Baltic“ dirbo apytiksliai 330 specialistų, o šiandien darbuotojų komandą sudaro 461 darbuotojas. Tai lėmė, kad praėjusiais metais darbo skelbimų portale cv.lt bendrovė skelbė itin daug darbo pasiūlymų IT specialistams ir pateko į didžiausių cv.lt darbavių sąrašą.

Iš viso bendrovės „CSC Baltic“ planuose buvo numatyta plėtra iki 500 darbuotojų,

Antano Uršulio, „CSC Baltic“ generalinio direktoriaus teigimu bendrovės plėtra ir naujų skyrių kūrimas šiemet taip pat tęsiasi, tačiau tikslaus planuojamų sukurti naujų darbo vietų skaičiaus jis įvardinti negali. „Tai priklauso nuo rinkos situacijos, konkrečių į Lietuvą planuojamų perkelti paslaugų ir kitų veiksnių“, - sako p. Uršulis.

Šiemet bendrovė „CSC Baltic“ didžiausią dėmesį skirs JAVA, PL, SQL ekspertų, taip pat skandinavų kalbas mokančių projektų vadovų paieškai. „Intensyviai tęsime ir Klientų aptarnavimo specialistų, kalbančių norvegų, suomių kalbomis, atrankas. Ieškosime ir antro bei trečio lygio inžinierių, Storage inžinierių, VBlock, Linux, Wintel specialistų“, - vardija vadovas.

Paklaustas, kiek šiemet ketina kelti darbuotojų atlyginimus, p. Uršulis pažymėjo, kad tai yra konfidenciali informacija, tačiau tai susiję su rinkos situacija, taip pat darbuotojų našumo bei profesionalumo augimu.

„Mes atidžiai stebime esamą darbo rinkos situaciją bei remiamės pagrįstomis ateities prognozėmis. Taip pat atlyginimai peržiūrimi darbuotojams kylant karjeros laiptais bei plečiant jų atsakomybių ribas. Vadovaujamės „CSC Baltic“ darbuotojų metinės veiklos vertinimo sistema, pagal kurią, priklausomai nuo darbuotojų pasiektų darbo rezultatų, ir vykdome darbuotojų atlyginimo peržiūrą“, - sako jis.

Darbuotojų motyvacija

Paklaustas, kuo „CSC Baltic“ yra patrauklus kaip darbdavys, p. Uršulis sako, kad veikiausiai tai yra tai, kad pridėtinė vertė darbuotojams kuriama ne savo nuožiūra, o atsižvelgiant į tai, kas darbuotojams yra aktualu ir atitinka jų lūkesčius.

„Klausti, o tuomet atsižvelgti į darbuotojų nuomonę, yra efektyviausias būdas nuoširdžiai su jais bendradarbiauti bei motyvuoti. Dėl šios priežasties reguliariai atliekame apklausas, ko būtent kolegos tikisi ir kas juos įkvėptų darbovietėje“, - sako p. Uršulis.

„Jei konkrečiau, „CSC Baltic“ komandos nariams siūlome plačias galimybes dirbti su pasaulinio lygio klientais ir globaliais jų projektais, keliauti, dirbti ar net vadovauti tarptautinėms komandoms. Mūsų bendrovė – skaitmeninių pokyčių lyderė, todėl darbuotojai dirba su pažangiausiomis CSC paslaugomis ir, žinoma, prisideda prie jų kūrimo. Savo komandos nariams siūlome ir profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes – įvairių užsienio kalbų pamokas, el. mokymosi sistemas, turime ir savo vidinę virtualią „CSC University“ platformą, kurioje darbuotojai gali rinktis pačias įvairiausias juos dominančias temas. Be to, darbuotojams siūlome šiuolaikišką darbo aplinką, lanksčias darbo sąlygas. Skatiname juos įsitraukti į įvairias socialines, edukacines programas, kurių metu mūsų komandos nariai savanoriauja, dalyvauja bendradarbiavimo su mokyklomis / universitetais iniciatyvose, raginame juos burti vidines bendruomenes – pavyzdžiui, turime net 4 sporto komandas: futbolo, krepšinio, bėgimo ir dviračių“, - pasakoja vadovas.

Anot jo, svarbu nepamiršti ir malonių smulkmenų, kurios taip pat labai svarbios ir darbuotojų vertinamos. „Pavyzdžiui, kiekvieną penktadienį komandą džiuginame skirtingais pusryčių skanumynais (angl. Friday Goodies), siūlome nuolaidas įvairioms paslaugoms ir produktams“, - sako jis.

FOTOGALERIJA IT paslaugų UAB "CSC Baltic" biuras Vilniuje (19 nuotr.)

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO VALDYMO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau