Skelbiama vieša Lietuvos pašto vadovo atranka

Publikuota: 2017-09-19
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Skelbiama kandidatų į valstybės valdomos AB Lietuvos pašto generalinio direktoriaus pareigas atranka.Viešai atrankai organizuoti pasitelkta profesionali personalo atrankos bendrovė.

Bendrovė praneša, kad generalinio direktoriaus atranka vyks keliais etapais. Paiešką ir atranką organizuos išorinė aukščiausio lygio vadovų atrankos bendrovė „J. Friisberg & Partners“, ji pasirinkta vykdant viešojo pirkimo procedūrą. Kandidatai dokumentus gali pateikti iki spalio 10 dienos, esant poreikiui terminas gali būti pratęstas. Generalinį direktorių iš pasiūlytų kandidatų rinks ir skirs bendrovės valdyba.

„Būsimajam Lietuvos pašto vadovui yra keliamas reikalavimas turėti nepriekaištingą reputaciją, teisės, vadybos, verslo administravimo arba ekonomikos srities universitetinį išsilavinimą ir būti ne mažiau kaip 2 metus per praėjusius 8 metus vadovavus didelei įmonei ar įmonių grupei, arba jos struktūriniam padaliniui. Vertinant kandidatus bus atsižvelgiama į jų profesinę veiklą bei įgytą įmonės strateginio planavimo, jos vertės tvaraus didinimo ir grąžos akcininkams užtikrinimo patirtį, korporatyvinio valdymo bei sėkmingo bendradarbiavimo su reguliuojančiosiomis institucijomis, socialiniais partneriais įgūdžius. Taip pat kandidatas turi būti susipažinęs ne tik su pašto paslaugų, bet ir finansų rinkomis, priežiūros sistema, riziką ribojančiais ir paslaugų teikimą reglamentuojančiais reikalavimais. Ypač bus vertinama kandidatų sėkminga ir rezultatyvi verslo pertvarkymo, efektyvumo didinimo bei veiklos rizikų valdymo patirtis, integruojant skirtingas verslo šakas bei plėtojant naujus verslo modelius konkurencingoje rinkoje, atsižvelgiant į klientų poreikius“, – rašoma Lietuvos pašto pranešime.

Taip pat varijama, kad bendrovės vadovas bus atsakingas už įmonės strategijos parengimą ir jos įgyvendinimo užtikrinimą, o vienas iš būsimojo Lietuvos pašto vadovo uždavinių bus užtikrinti sklandžią įmonės veiklą ir įnešti svarų indėlį, priimant strateginius verslo vystymo sprendimus naujų veiklų inicijavimo, paslaugų plėtimo, efektyvumo didinimo ir rinkų plėtojimo linkme.

Skelbimas apie vykdomą atranką, detali informacija ir kandidatams būtini pateikti dokumentai paskelbti Lietuvos pašto internetiniame tinklalapyje www.lietuvospaštas.lt.

VŽ primena, kad buvusi bendrovės vadovė Lina Minderienė buvo atleista iš pareigų rugpjūčio pradžioje po to, kai Lietuvos bankas pareiškė, kad Lietuvos pašte nėra tinkamai vykdoma pinigų plovimo prevencija, tai pat netinkamai valdomos informacinių technologijų rizikos. Pinigų plovimo prevencijos nuostatų pažeidimus aptiko ir Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba (FNTT).

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO VALDYMO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau