Išrinktas naujas B.I.T.A. prezidentas

Publikuota: 2017-09-07
Vaidotas Balynas. Asmeninio archyvo nuotr.
Vaidotas Balynas. Asmeninio archyvo nuotr.

Bendrovių ir institucijų teisininkų asociacijos (B.I.T.A.) naujuoju asociacijos prezidentu ir prezidiumo pirmininku išrinktas teisininkas, asociacijos bendrasteigėjas Vaidotas Balynas.

Jis pareigose pakeis nuo asociacijos įsteigimo 2013-aisiais jai vadovavusį kitą bendrasteigėją Vilių Nikitiną.

Tiek p. Balynas, tiek p. Nikitinas turi patirties „Lietuvos geležinkelių“ bendrovėje, kurią jie paliko po to, kai naujasis bendrovės vadovas Mantas Bartuška ėmėsi vadovybės pertvarkos.

Ponas Balynas buvo „Rail Baltica“ projektą vystančios bendros Lietuvos, Latvijos, Estijos įmonės „RB Rail AS“ stebėtojų tarybos narys, dirbo AB „Lietuvos geležinkeliai“ teisės tarnybos vadovu, Teisės ir personalo departamento direktoriaus pavaduotoju.

Ponas Nikitinas nuo 2015 m. iki 2017 m. pradžios dirbo „Lietuvos geležinkelių“ generalinio direktoriaus patarėju, Teisės ir personalo departamento direktoriumi.

Šių metų pradžioje paviešinti duomenys rodo, kad B.I.T.A. iš „Lietuvos geležinkelių“ antrinių bendrovių 2014-2016 m. gavo daugiau nei 10.000 Eur paramos.

Kaip teigia pati asociacija, B. I. T. A. vienija įmonių teisininkus, įstaigas ir organizacijas, skatina ir vysto verslo ir aukštųjų mokyklų bendradarbiavimą, teikia išvadas ir rekomendacijas dėl teisės aktų projektų, konsultuoja teisės klausimais, organizuoja konferencijas, diskusijas, mokymus, seminarus, praktinius užsiėmimus ir kitus renginius, palaiko ryšius su kitomis organizacijomis.

„Unikali mūsų narių sukaupta praktinė patirtis tiesiog privalo būti plačiau išnaudota. Esu įsitikinęs, kad didesnis asociacijos narių įsitraukimas į tarptautinius projektus bei šalies socialines iniciatyvas neabejotinai sukurs daug pridėtinės vertės ir asociacijos nariams, ir visai visuomenei. Sieksime, kad mūsų balsas būtų išgirstas valstybėje vykdomų reformų kontekste,“ – pranešime spaudai cituojamas p. Balynas.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO VALDYMO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau