„Vilniaus degtinės“ vadovė perima Rytų ir Vidurio Europos klasterio finansų vairą

Publikuota: 2017-07-24
AB Vilniaus degtinė, generalinė direktorė Dovilė Tamoševičienė. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
AB Vilniaus degtinė, generalinė direktorė Dovilė Tamoševičienė. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Alkoholinių gėrimų gamybos AB „Vilniaus degtinė“ vadovė Dovilė Tamoševičienė pakeliama pareigose - jai patikėta pagrindinės „Vilniaus degtinės“ akcininkės „Marie Brizard Wine and Spirits“ grupės Rytų ir Vidurio Europos klasterio finansų priežiūra.

„Marie Brizard Wine and Spirits grupės“, siekdama efektyvinti savo kontroliuojamų įmonių valdymą Rytų ir Vidurio Europos klasteryje bei įvertinęs daugiau nei 17 m. sėkmingą patirtį finansų srityje, pakvietė AB „Vilniaus degtinė“ generalinę direktorę Dovilę Tamoševičienę perimti Rytų ir Vidurio Europos klasterio, o taip pat ir „MBWS Polska sp z o o“ bendrovės, Finansų direktorės pareigas“, - rašoma per Vilniaus biržą išplatintame pranešime.

Ponia Tamoševičienė prie bendrovės veiklos prisidės ir toliau vykdydama savo, kaip bendrovės valdybos narės pareigas, o nuo liepos 24 d. tol, kol savo pareigas pradės eiti nuolatinis AB „Vilniaus degtinė“ generalinis direktorius, bendrovės generalinės direktorės pareigas laikinai eis finansų direktorė Raimonda Pilkė.

VŽ rašė, kad „Vilniaus degtinės“ pajamos I ketv. siekė 5,7 mln. Eur, o tai yra 6% daugiau nei tą patį praėjusių metų laikotarpį. Įmonė per tris šių metų mėnesius uždirbo 392.342 Eur grynojo pelno, 37% daugiau nei pirmąjį praėjusių metų ketvirtį. Didžiąją dalį įmonės pardavimo pajamų sudarė pardavimai Lietuvos rinkoje 72,49%. Pajamos ES rinkoje sumažėjo 3,07%, pardavimai į trečiąsias šalis augo 19%. Didžiausią pajamų dalį iš ES rinkos sudarė pardavimai į Lenkiją, Latviją, Estiją, Daniją, o iš trečiųjų šalių: į Ukrainą, Rusiją, Baltarusiją. Pernai įmonės pajamos sudarė 22,567 mln. Eur, ir palyginti su 2015 m., padidėjo 7,37%. Įmonės pelnas pernai didėjo 49% – iki 2 mln. Eur. EBIDTA augo 69%, iki 3,97 mln. Eur. Kaip rašoma ataskaitoje, didžiausią įtaką tam turėjo efektyvumo didinimas ir papildomos investicijos „Vilniaus degtinės“ filiale – Obelių spirito varykloje.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO VALDYMO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau