„Išbrokavo“ pretendentus vadovauti Turizmo departamentui

Publikuota: 2017-04-27
Neatmetama, kad potencialius pretendentus į Turizmo departamento vadovo postą galėjo išgąsdinti skandalas, kilęs dėkl netikrų Lietuvos nuotraukų panaudojimo šalies įvaizdžio reklaminėje kampanijoje „Real is Beautiful“.
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Neatmetama, kad potencialius pretendentus į Turizmo departamento vadovo postą galėjo išgąsdinti skandalas, kilęs dėkl netikrų Lietuvos nuotraukų panaudojimo šalies įvaizdžio reklaminėje kampanijoje „Real is Beautiful“. Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Ūkio ministerija pranešė artimiausiu metu dar kartą skelbsianti konkursą Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos direktoriaus pareigoms užimti. Mat nė vienas balandžio 26 d. vykusiame konkurse dalyvavęs kandidatas nesurinko reikiamo balų skaičiaus.

Prašymus leisti dalyvauti konkurse Valstybinio turizmo departamento (VTD) direktoriaus pareigoms buvo pateikę 10 pretendentų. Iš dokumentus pateikusių kandidatų 3 neatitiko nustatytų reikalavimų, kiti 5 atsiėmė prašymus ar neatvyko. Tad konkurse dalyvavo 2 kandidatai.

„8 komisijos nariai pretendentų tinkamumą eiti VTD direktoriaus pareigas vertino individualiai nuo 1 iki 10 balų. Pagal konkurso organizavimo taisykles, laimėtoju skelbiamas tas kandidatas, kuris surenka daugiausia balų, bet ne mažiau kaip 6. Vakar vykusio konkurso metu abu kandidatai surinko mažiau kaip 6 balus“, – pranešime cituojamas Nerijus Rudaitis, konkursą organizavusios komisijos pirmininkas, Ūkio ministerijos kancleris.

Mindaugas Janulionis Ūkio ministro patarėjas ryšiams su visuomene, VŽ sakė, kad minėtiems dviems kandidatams tiesiog neužteko komeptencijų atsakyti į komisijos narių klausimus, kad surinktų daugiau balsų. Kandidatų tapatybės ministerija neatskleidžia.

Konkurse VTD direktoriaus pareigoms kandidatai turėjo atitikti direktoriaus pareigybės aprašyme nurodytus specialiuosius reikalavimus: turėti socialinių ar humanitarinių mokslų studijų srities magistro laipsnį, taip pat ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį ir ne mažesnę kaip 2 metų darbo patirtį rinkodaros srityje, mokėti anglų kalbą C1 lygiu.

Kandidatai taip pat turi būti Valstybės tarnybos departamente išlaikę bendrųjų gebėjimų ir vadovavimo gebėjimų aukščiausio lygio vadovams testus.

Kartelės nuleisti nežada

VŽ rašė, kad prieš tai Turizmo departamentui vadovavusią Jurgitą Kazlauskienę iš direktoriaus kėdės išvertė netikrų Lietuvos nuotraukų panaudojimo šalies įvaizdžio reklaminėje kampanijoje „Real is Beautiful“ skandalas.

Ponia Kazlauskienė VTD vadovavo nuo 2015 m. sausio.

Pasak p. Janulionio, pakartotinis konkursas VTD vadovui atrinkti bus paskelbtas artimiausiu metu. Ūkio ministerijo patarėjas neatmeta, kad dalį potencialių kandidatų galėjo išgąsdinti ir nuo minties dalyvauti konkurse atgrasyti skandalas, iš kėdės išvertęs ankstesniąją departamento vadovę.

„Visgi palengvinimų, siekiant pritraukti į pakartototinį konkursą daugiau kandidatų, daroma nebus“, – pabrėžia jis.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO VALDYMO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau