Paskelbti reikalavimai „Verslios Lietuvos“ vadovui

Publikuota: 2017-04-13
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Ūkio ministerija paskelbė konkursą viešosios įstaigos „Versli Lietuva“ generalinio direktoriaus pareigoms eiti.

VŽ trečiadienį rašė, kad naujo „Verslios Lietuvos“ vadovo ieškoma todėl, kad dabartinė vadovė Rūta Pentiokinaitė ruošiasi išvykti į JAV, kur jos vyras Laimutis Abeciūnas paskirtas dirbti komercijos atašė.

Kandidatai į vadovus dokumentus gali teikti iki š. m. gegužės 5 d.

Pretendentai, siekiantys eiti VšĮ „Versli Lietuva“ vadovo pareigas, privalo turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą socialinių ar fizinių mokslų srityje, turėti ne mažesnę kaip 5 metų darbo patirtį.

Palyginti su pernai vykusiu vadovo konkursu, padaryta pora ryškesnių pakeitimų. Visų pirma, reikalaujama vadovaujamo darbo patirties trukmė padidinta nuo vienerių iki trejų metų. Taip pat sumažintas prašomas reikalavimas anglų kalbai nuo C1 iki B2.

Be to, šiemet į vadovo postą pretenduojantys kandidatai gali turėti nebūtinai socialinių, bet ir fizinių mokslų srities aukštąjį išsilavinimą.

Be minėtų reikalavimui, kandidatų prašoma išmanyti Lietuvos verslo situaciją bei problematiką, smulkiojo ir vidutinio verslo įmonių ir eksportuotojų poreikius, eksporto plėtros, Lietuvos įvaizdžio formavimo būdus, priemones ir kt.

Pretendentus pareigas vertins ūkio ministro įsakymu sudaryta komisija. Atrankos komisijos posėdis vyks 2017 m. gegužės 10 d.

Pernai metais Ūkio ministerijai sunkiai sekėsi pritraukti kandidatų į „Verslios Lietuvos“ vadovo postą. Tuomet vykusio konkurso metu buvo sulaukta vos šešių paraiškų, kurios pateiktos paskutinę minutę.

Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius VŽ teigė, kad šiemet bus stengiamasi daugiau kandidatų pritraukti plačiai viešinant konkursą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO VALDYMO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau