Personalo vadovę „Lietuvos geležinkeliai“ prisiviliojo iš „Barclays“

Publikuota: 2017-04-10
Irena Balkūnė. Bendrovės nuotr.
Irena Balkūnė. Bendrovės nuotr.

Pirmadienį AB „Lietuvos geležinkeliai“ pradeda dirbti Irena Balkūnė, kuri bus naujai kuriamo Personalo departamento vadovė.

Iki šiol p. Balkūnė aštuonerius metus dirbo „Barclays“ technologijų centre, kur buvo atsakinga už centro kūrimą Vilniuje ir visų žmogiškųjų išteklių procesų bei tikslų įgyvendinimą, skelbiama pranešime spaudai.

Pastaruoju metu p. Balkūnė dirbo „Barclays“ centro žmogiškųjų išteklių technologinių pokyčių projektų vadove Europai ir Artimiesiems Rytams. Ji buvo atsakinga už personalo pokyčių įgyvendinimą.

„Matau, kad per daugybę veiklos metų „Lietuvos geležinkeliai“ turi sukaupę daug patirties personalo administravimo srityje, tačiau dabar visa tai išskaidyta per departamentus. Visas šias praktikas surinkę į vieną vietą, peržiūrėsime dabartinius procesus ir sieksime juos paversti efektyvesniais ir aiškesniais tiek vadovams, tiek darbuotojams. Formuosime skaidrius darbuotojų motyvavimo, atlygio, veiklos valdymo, atrankų ir kitus principus“, – cituojama p. Balkūnė.

„Lietuvos geležinkeliuose“ tęsiasi pernai metų gale prasidėjusi vadovų kaita. Bendrovėje pasikeitė generalinis direktorius, trys jo pavaduotojai, valdybos nariai, pakeistos ir valdomų antrinių įmonių valdybos bei dalies jų direktoriai.

Pirmadienį „Lietuvos geležinkeliuose“ vadovaujančias pareigas tap pat pradėjo eiti Edita Steponavičienė, kuri vadovauja naujai įkurtam Apskaitos paslaugų centrui.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO VALDYMO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau