Sostinė turi naują vyriausiąjį architektą – Pakalnį

Publikuota: 2016-02-26
Vilniaus savivaldybės Miesto plėtros departamento direktorius Mindaugas Pakalnis. Savivaldybės nuotr.
Vilniaus savivaldybės Miesto plėtros departamento direktorius Mindaugas Pakalnis. Savivaldybės nuotr.
Autorius  

Vilniaus savivaldybės Miesto plėtros departamento vadovu, taigi ir vyriausiuoju miesto architektu, tapo architektas-urbanistas Mindaugas Pakalnis.

Konkursą laimėjęs p. Pakalnis po beveik trejų metų darbo privačiame sektoriuje vėl sugrįžta prie miestų plėtros darbų. Jis turi 15 metų darbo patirtį Vilniaus savivaldybės bendrovėje „Vilniaus planas“, kurioje dirbo vyriausiuoju architektu, projekto vadovu, vėliau vadovavo ir pačiai įmonei iki 2013 m. vasaros. Po to jis prisijungė prie bendrovės „Sweco Lietuva“ architektų komandos, kur dirbo iki šiol.

Dirbti Vilniaus savivaldybės Miesto plėtros departamente p. Pakalnis pradės ne anksčiau kaip po dviejų savaičių.

Ponas Pakalnis Vilniaus Gedimino technikos universitete yra įgijęs architekto – urbanisto magistro laipsnį. 19 metų šiame universitete dirbo docentu ir vadovavo studentų kursiniams darbams urbanistiniuose projektuose.

„Mano tikslas, kad miesto plėtros departamentas būtų atviras visuomenei, kad vilniečiai žinotų, kokie projektai miesto laukia, kad renovuojami pastatai įgytų savitumą, tačiau aplinka išliktų estetiška. Ne mažiau svarbu užtikrinti, kad rengiant teritorijų planavimo dokumentus, būtų išsaugotos žaliosios miesto erdvės, sutvarkyta socialinė infrastruktūra. Tad stengsiuosi į miesto projektų rengimą įtraukti visuomenę, taip pat kuo daugiau pačių geriausių pasaulio ir Lietuvos architektų“, – savivaldybės išplatintame pranešime teigia p. Pakalnis. Pasak jo, vienas iš tikslų – suteikti daugiau asmeninės atsakomybės vietos architektams.

Pranešama, kad į vyriausiojo miesto architekto pareigas iš viso pretendavo 4 kandidatai. Kol buvo ieškomo naujo vadovo laikinai departamentui vadovavo direktoriaus pavaduotoja Rūta Matonienė.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO VALDYMO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau