Kalėdinis vakarėlis kitaip: į „Callcredit Information Group“ šventę rinkosi meistrai ir aktoriai

Publikuota: 2017-01-03
Autorius  

Kaune veikiantis tarptautinės duomenų valdymo bendrovės „Callcredit Information Group“ padalinys šiais metais švenčia penkerių metų gyvavimo sukaktį. Kiekvienais metais, prieš pat didžiąsias šventes, darbingą atmosferą įmonėje magiškai sujaukia pasiruošimas kalėdiniam vakarėliui. Šįkart įmonė surengė išskirtinę šventę – „Credit Drama“, kurios pagrindinis akcentas buvo kaukės, o dėmesys skiriamas apdovanojimų ceremonijai.

VŽ kviečia įmones dalyvauti konkurse „Įmonės kalėdinis vakarėlis kitaip“, kurio metu skelbsime apie originaliausius įmonių kalėdinius renginius, kurie išsiskiria šventės tema, juose atsispindi įmonės socialinė atsakomybė ir kitos vertybės. Daugiau apie konkurso sąlygas čia.

Apie savo Kalėdas pasakoja „Callcredit Information Group“.

„Darbuotojų žiemos šventės yra neatsiejama mūsų įmonės dalis – daug dėmesio skiriame kiekvienam darbuotojui ir jo asmenybės ugdymui. Šių metų šventės tema taip pat pasirinkta neatsitiktinai. Norėjome suartinti darbuotojus, dirbančius skirtinguose įmonės skyriuose bei kartu pasidžiaugti artėjančiomis šventėmis“, – sako „Callcredit Information Group“ Kauno padalinio vadovas Dainius Aksinavičius.

„Credit Drama“ šventės burtažodžiai – teatras, pasaka, magija, drama, o pagrindinis akcentas – kaukės. Į žiemos šventę atvyko daugiau nei 120 įmonės darbuotojų, pasipuošusių įvairiaspalvėmis bei paslaptingomis kaukėmis. Jos buvo matyti visur – ant papuoštų sienų, dalyvių drabužiuose ir net ant torto.

Šventės dalyviai ne tik bendravo tarpusavyje, tačiau taip pat sprendė nuotaikingas uždavinius bei rengė gyvybingus pasirodymus. Visi dalyviai buvo suskirstyti į grupes ir gavo užduotį – traukė pasakos pavadinimą ir pagal jąparuošė improvizacinį vaidinimą. Pasirodymų pabaigoje buvo skiriami prizai už geriausio aktoriaus/aktorės, geriausio pasirodymo ir kitas nominacijas. Laimėtojus išrinko patys darbuotojai.

Susirinkę darbuotojai ne tik puikiai praleido laiką, tačiau kūrė kitos žiemos šventės planą. „Credit Drama“ nuo kitų švenčių skyrėsi tuo, kad jos metu buvo skatinama prisidėti prie labdaringos veiklos.Po šventės likusios kaukės ir atributika atiteko vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, mokyklai.

Vakarėlio laikas kaip tik sutapo su „Callcredit Information Group“ Jungtinės Karalystės biuro vadovų vizitu, todėl šventėje dalyvavo ne tik Kauno padalinio darbuotojai, bet ir vadovai iš pagrindinio biuro Lydso mieste.

„Šie metai mūsų padaliniui Kaune be galo reikšmingi, nes čia sėkmingai dirbame jau penkerius metus. Norime, kad mūsų darbuotojai gerbtų vienas kitą ir dirbtų vieningai. „Credit Drama“ buvo puiki proga, prisiminti šių metų darbus ir tikslus bei tiesiog gerai praleisti laiką“,– Dainius Aksinavičius.

Toks renginio formatas leidžia darbuotojams ne tik pasidžiaugti šventine nuotaika, bet taip pat geriau supažindina skirtingų skyrių darbuotojus, kuriems darbe rečiau tenka susidurti. Vietos parinkimas šiais metais buvo susijęssu renginio tema – norėjome gražios ir jaukios aplinkos.

Šiais metais pradėjome bendradarbiavimą su VšĮ „Gerumo rankos“. Ši organizacija dirba su jaunimu, vaikų užimtumu bei skatina ir remia įvairias popamokines veiklas. Mūsų įmonės vizija sutapo su šios organizacijos vertybėmis, todėl tikimės sėkmingo ir ilgalaikio bendradarbiavimo. Vaikų neformalus ugdymas bei socialinė pagalba siekiant sėkmingos integracijos į visuomenę yra labai svarbu. Esame socialiai atsakinga įmonė – tai prioritetas visose mūsų veiklos srityse.

Šiais metais įmonėje įvyko daug reikšmingų įvykių: švenčiame penkerių metų gimtadienį, įkūrėme dar vieną skyrių, pradėjome bendradarbiauti su organizacija „Gerumo rankos“. Šie esminiai dalykai atsispindėjo ir mūsų žiemos šventėje. Jos metu ne tik smagiai pabuvome kolegų rate, tačiau ir prisidėjome prie labdaringos veiklos – visa šventės atributika buvo paaukota vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, mokyklai.

Mūsų kalėdinį vakarėlį savarankiškai organizuoja darbuotojai – savanoriai. Mus labai džiugina iniciatyvus, veržlus ir kūrybingas kolektyvas. Šventės organizavimas suartina pačius darbuotojus ir padeda geriau suprasti kolegas. Šventės organizatoriai remiasi asmenine praėjusių švenčių patirtimi, o tai leidžia kiekvieną šventę padaryti unikalią.

Šventė yra visiškai finansuojama įmonės, o biudžetas priklauso nuo vietos, temos, susirinkusių žmonių skaičiaus, tačiau dažniausiai viršija kelis tūkstančius eurų.

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą VERSLO VALDYMO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau