Benediktas Vanagas į Dakarą leisis senesniu nei pernai „Toyota Hilux“

Publikuota: 2017-09-13

Lenktynininkas Benediktas Vanagas ruošiasi dar vienam savo Dakaro raliui. Tradiciškai į bekelės maratoną sportininkas leisis su „Toyota Hilux“ bolidu, tiesa, pastarasis kitoks, nei komanda norėjo turėti.

Po paskutiniojo, savo penktojo, Dakaro ralio p. Vanagas nebuvo tikras, ar leisis dar kartą į šias lenktynes. Visgi trečiadienį surengtoje spaudos konferencijoje jis oficialiai paskelbė, kad „General Financing team Pitlane“ komanda dalyvaus 2018 m. Dakaro ralyje. Ir, panašu, toks sprendimas priimtas ateinantiems trejiems metams.

„Turime planą, apimantį trejus metus. Formulė – du plius vienas“, – paslaptingai strategiją nusakė sportininkas surengtoje spaudos konferencijoje.

2018 m. Dakaro ralyje dešiniąja p. Vanago ranka bus Sebastianas Rozwadowskis, profesionalus šturmanas iš Lenkijos.

„Aš nepažįstu kito žmogaus, kuris taip ruošiasi Dakarui kaip Sebastianas. Ir man tikrai didelė garbė būti drauge“, – šturmaną, su kuriuo į ištvermės maratoną leisis jau trečiąjį kartą, apibūdino p. Vanagas.

Kalbėdamas apie savo norą važiuoti į Dakaro ralį p. Rozwadowskis juokavo, kad tai – savotiška liga.

„Po pirmojo Dakaro ralio, kai finišavome su Benediktu ir užlipome ant finišo podiumo, pasakiau jam, kad dabar aš turiu daugiau patirties ir, nepaisant to, kad tik ką baigėme dviejų savaičių maratoną, aš jau norėjau važiuoti vėl“, – šypsojosi šturmanas.

Ruošdamasis raliui šturmanas treniruojasi iki reikiamos temperatūros įkaitintoje pirtyje mindamas dviratį, miegodamas specialioje palapinėje, kurioje išretintas oras, ir pan.

2018 m. Dakaro ralį p. Vanagas ir p. Rozwadowskis bandys įveikti su „Toyota Hilux“ bolidu. Tiesa, sportininkas primena, kad jau pernai nesijautė laimingas, jog negavo visiškai naujo gamykloje Dakaro raliui paruošto bolido. Pasak jo, gerokai dėvėtas automobilis buvo pristatytas tikrai vėlai, tad pritrūko laiko pasiruošti, galiausiai, nepavyko ir finišuoti. Visgi šiemet lūkesčių kartelę teko nuleisti dar žemiau.

„Šiandien aš norėjau pristatyti visiškai naują automobilį ir mes buvome dėl jo sutarę. Visgi gerai bent jau tai, kad šiandien turime tą automobilį, kuris yra čia. Paaiškėjo, kad mūsų dabartinis automobilis yra dar senesnės generacijos nei turėjome. Realybė tokia, bet turime dar šiek tiek laiko jam pasiruošti. Ir, galiu užtikrinti, šis automobilis bus tikrai mylimas, – pabrėžia p. Vanagas. – Kai aš labai džiaugiausi, kad sėkmingai pardavėme mūsų turėtą senąjį „Hilux“, pasirodo, kad veltui. Visgi realybė tokia, mes kol kas jos pakeisti negalime, ir, manau, net ir su juo galime būti greiti.“

[infogram id="b196a164-cddc-4979-a8ea-3a52c73a9400" prefix="c6D" format="interactive" title="„General Financing team Pitlane“ 2018 m. Dakaro ralio automobilis"]

Sekite pirmuosius automobilių testavimo įspūdžius, naujienas, dalinkitės savo nuomone ir patirtimi „Facebook“ puslapyje „VŽ Transportas“

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą LAISVALAIKIO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:Svarbiausios dienos naujienos trumpai: 

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau