Kauno oro uosto vadovas palieka pareigas

Publikuota: 2017-09-14
Bruno Kasparas, Kauno oro uosto direktorius. Indrės Sesartės (VŽ) nuotr.
Bruno Kasparas, Kauno oro uosto direktorius. Indrės Sesartės (VŽ) nuotr.

Spalio 11 d. Kauno oro uosto direktoriaus pareigas palieka jam trejus metus vadovavęs Bruno Kasparas, ketvirtadienį pranešė VĮ Lietuvos oro uostai.

Dėl kokių priežasčių p. Kasparas palieka savo pareigas, VĮ Lietuvos oro uostai neatskleidžia.

Iki tol, kol bus surastas naujasis vadovas, Kauno oro uostui laikinai vadovaus Vilniaus oro uosto direktorius Olafas Martensas.

„(...) p. Kasparo vadovaujamas Kauno oro uostas savo veikloje taikė inovatyvius darbo organizavimo metodus, tad dabar galime džiaugtis jų rezultatais. Vienas didžiausių – sėkmė ir keleivių palaikymas Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos laikotarpiu, kai Kaunas buvo pakrikštytas draugiškiausiu oro uostu. Taigi, esame dėkingi p. Kasparui bei linkime visokeriopos sėkmės tolimesnėje karjeroje“, – pranešime spaudai cituojamas Gediminas Almantas, Lietuvos oro uostų vadovas.

Šių metų sausio-liepos mėnesiais Kauno oro uostas aptarnavo 653.965 keleivius bei 6.600 skrydžių.

Sekite pirmuosius automobilių testavimo įspūdžius, naujienas, dalinkitės savo nuomone ir patirtimi „Facebook“ puslapyje „VŽ Transportas“

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Gauk nemokamą TRANSPORTO savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Pasirinkite Jus dominančius NEMOKAMUS savaitraščius:















Svarbiausios dienos naujienos trumpai:



 

10 didžiausių transporto bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
DFDS Seaways, AB71.34816.114727
Lietuvos paštas, AB66.4241.0355.688
Aibės logistika, UAB90.0541.406113
Ferteksos transportas, UAB65.7029.04324
Vlantana, UAB133.0532.0091.451
Baltic transline, UAB64.69071210
Hegelmann transporte, UAB110.6194.951573
Girteka logistics, UAB432.8077.859440
ME transportas, UAB124.8911.3051.485
ME Trailers, UAB96.91213.90330
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.
Vieta pagal augimą Bendrovė Augimas (2012-2015),% Apskritis
3 UAB „Marci Group“ 2.800,9% Kauno
6 UAB „Ruscargo“ 1.517,5% Vilniaus
23 UAB „Translinas“ 800,4% Kauno
46 UAB „MB idėja“ 625,2% Vilniaus
60 UAB „Dotransa“ 535,1% Klaipėdos

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau