Transporto draudimo segmente – naujas dalyvis

Publikuota: 2017-07-17
Lauris Bossas, „Balcia Insurance SE“ valdybos pirmininkas, neslepia, kad grįždami į Lietuvos rinką per kelerius metus tikisi tapti vienais iš lyderių.
Bendrovės nuotr.
Lauris Bossas, „Balcia Insurance SE“ valdybos pirmininkas, neslepia, kad grįždami į Lietuvos rinką per kelerius metus tikisi tapti vienais iš lyderių. Bendrovės nuotr.

Pastaraisiais metais įvairių rokiruočių sulaukusioje Lietuvos ne gyvybės draudimo rinkoje vėl nusimato pokyčių. Nuo rudens „Compensos“ portfelio dalį, susijusią su tarptautinių vežėjų transporto priemonių draudimu, perims Latvijos draudimo bendrovė „Balcia Insurance SE“.

Pernai pavadinimą pakeitusi įmonė iki tol veikė „BTA Insurance Company“ vardu. Prieš keletą metų ji atskyrė savo veiklą Europoje nuo veiklos Baltijos šalyse ir čia verslui plėtoti įkūrė antrinę įmonę „BTA Baltic Insurance Company“ (BTA). Pernai vasar ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau