„Linava“ naują prezidentą renkasi iš trijų

Publikuota: 2017-05-16
Į „Linavos“ prezidentus kandidatuoja (iš kairės į dešinę) Stasys Dailydka, „Autoverslo terminalo“ vadovas, Julius Misiūnas, dabartinis „Linavos“ viceprezidentas, ir Erlandas Mikėnas, dabartinis „Linavos“ prezidentas.  Juditos grigelytės, Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Į „Linavos“ prezidentus kandidatuoja (iš kairės į dešinę) Stasys Dailydka, „Autoverslo terminalo“ vadovas, Julius Misiūnas, dabartinis „Linavos“ viceprezidentas, ir Erlandas Mikėnas, dabartinis „Linavos“ prezidentas. Juditos grigelytės, Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Vežėjai renkasi naująjį Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ prezidentą. Pretenduojančių į postą yra ne vienas, tačiau problemos, kurias žadama spręsti, tos pačios. Tarp jų – ir „Linavos“ autoriteto krizė.

Į „Linavos“ prezidentus kandidatuoja Erlandas Mikėnas, dabartinis „Linavos“ prezidentas, 2015 m. pakeitęs tuometį „Linavos“ prezidentą Algimantą Kondrusevičių, nusprendusį pasitraukti iš pareigų po 13 metų vadovavimo asociacijai. Vadovauti asociacija ...

svg

VŽ premium

Nuo 19.06 Eur / mėn.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau