Prie vilkikų vairo per metus – dukart daugiau užsieniečių

Publikuota: 2017-04-21
Tolimųjų reisų vairuotojo profesija įtraukta į trūkstamų Lietuvoje sąrašą, todėl dabar darbinantiems vairuotojus iš užsienio šalių ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui su darbo sutartimi nebereikia leidimo iš Lietuvos darbo biržos.
Vladimiro ivanovo (VŽ) nuotr.
Tolimųjų reisų vairuotojo profesija įtraukta į trūkstamų Lietuvoje sąrašą, todėl dabar darbinantiems vairuotojus iš užsienio šalių ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui su darbo sutartimi nebereikia leidimo iš Lietuvos darbo biržos. Vladimiro ivanovo (VŽ) nuotr.

Keturi užsieniečiai iš penkių, gavę leidimą dirbti Lietuvoje, įdarbinami transporto sektoriuje, daugiausia – vilkikų vairuotojais. Per metus šis skaičius augo dukart, nes, kaip tikina transporto verslo atstovai, tuščių vietų laikyti jie negali.

Praėjusiais metais, skaičiuoja Lietuvos darbo birža (LDB), 19.700 užsieniečių buvo išduoti leidimai dirbti Lietuvoje. Beveik 16.000, arba 81%, iš jų – tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonių vairuotojai. 2016 m. išduotų leidimų dirbti skaič ...

svg

VŽ premium

Nuo 19.06 Eur / mėn.
Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau