Išorinio uosto šiandien Klaipėdai nereikia

Publikuota: 2017-04-19
Vidmantas Dambrauskas, naujasis Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos prezidentas ir UAB Birių krovinių terminalo generalinis direktorius.
Mildos Ancevičės (VŽ) nuotr.
Vidmantas Dambrauskas, naujasis Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos prezidentas ir UAB Birių krovinių terminalo generalinis direktorius. Mildos Ancevičės (VŽ) nuotr.

Klaipėdos uosto krovos bendrovės mato nemenką dar neišnaudoto savo pajėgumo rezervą. Todėl net ir pasisakydamos už išorinio uosto statybą Melnragėje apimančią maksimaliąją uosto plėtros koncepciją jos pabrėžia, kad tai kol kas yra tik vizija, kurios realus įgyvendinimas įstatymiškai turi būti susietas su tam tikrais krovos rodikliais.

Tokią uostininkų poziciją dėsto Vidmantas Dambrauskas, naujai išrinktas Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos prezidentas ir UAB Birių krovinių terminalo generalinis direktorius. Klaipėdos uoste veikiančios krovos kompanijos pritarė maksimaliam ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau