10 didžiausių transporto bendrovių

BendrovėApyvarta (tūkst. Eur)Pelnas (tūkst. Eur)Darbuotojų skaičius
Lietuvos geležinkeliai, AB445.25229.7867.639
Aibės logistika, UAB89.2011.158125
Birių krovinių terminalas, UAB81.26518.240129
Vlantana, UAB154.8604.2461.776
Hegelmann transporte, UAB150.5199.986836
Girteka logistics, UAB561.45213.517566
Small Planet Airlines, UAB106.0172.322288
ME transportas, UAB152.8909.0511.531
ME Trailers, UAB129.05819.62637
Girteka cargo, UAB86.67044092
Lentelė sudaryta pagal „Verslo žinių“ publikuotus reitingus iš bendrovių, pateikusių duomenis Registrų centrui.

Verslo žinių pasiūlymai

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.
Sutinku Plačiau