Sėkmingo verslo plėtra: paskutinė vieta, ir stop

Publikuota: 2017-04-10
Povilas Jankauskas, kavinės ir kepyklėlės MB „Vanilinis dangus“ direktorius ir bendraturtis: „Griežtai esame sau pasakę, kad Vilnius – paskutinis taškas, kuriame būsime, ir stop, nes jau ir taip sunkiai viską spėjame.“
Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.
Povilas Jankauskas, kavinės ir kepyklėlės MB „Vanilinis dangus“ direktorius ir bendraturtis: „Griežtai esame sau pasakę, kad Vilnius – paskutinis taškas, kuriame būsime, ir stop, nes jau ir taip sunkiai viską spėjame.“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

Žinia apie šeimos kepyklėlę „Vanilinis dangus“ iš Utenos netruko pasklisti plačiau, todėl po dvejų metų kavinukė įkurta ir Molėtuose, o netrukus Povilas Jankauskas su žmona Vaida Kazlauskaite-Jankauskiene atidarys trečiąją kavinukę – Vilniuje, žada, jau tikrai paskutinę.

„Negalima sakyti „niekada“, bet kol kas griežtai esame sau pasakę, kad Vilnius – paskutinis taškas, stop, nes jau sunkiai spėjame“, – sako p. Jankauskas, MB „Vanilinis dangus“ direktorius ir bendraturtis. Remontui ruošti 60 kv. m ploto patalpas Vilni ...

Rašyti komentarą

Rašyti komentarą

Verslo žinių pasiūlymai

„Verslo žinių“ akademija

„Verslo žinių“ akademija

Išsamūs praktiniai mokymai ne didesnėse nei 14 dalyvių grupėse

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau