Uber

„Uber“ – taksi tarpininkavimo paslaugos per išmaniųjų telefonų programėlę
„Uber“ teikia taksi tarpininkavimo paslaugas per išmaniųjų telefonų programėlę. Tai iš JAV kilusi tarptautinė transporto įmonė, kurios būstinė įsikūrusi San Fransiske, JAV. „Uber“ 2015 m. paslauga buvo prieinama 58 šalyse.

Vežimo paslaugų programėlė Vilniuje 2015 m. lapkričio 19 d. pradėjo teikti pilotinę vežimo paslaugą.

„Uber“ naudoja mobiliąją aplikaciją išmaniajame telefone, kad sujungtų kur nors vykti norinčius žmones su pavėžėti galinčiais savarankiškai dirbančiais vairuotojais.

Visuose iOS ir Android operacinėse sistemose veikianti aplikacija naudoja žemėlapius su GPS funkcija tam, kad rastų arčiausiai esantį vairuotoją, dažniausiai esantį vos už kelių minučių kelio. Užsakęs paslaugą, pakeleivis ekrane mato vairuotojo nuotrauką, jo/jos vardą ir automobilio markę, modelį ir numerį bei gali stebėti, kaip automobilis atvyksta realiu laiku.

Už „Uber“ tarptautinės veiklos plėtrą atsakingas Alexanderis Lobovas sakė, jog Lietuva „demonstruoja lyderystę palaikydama priemones, maksimizuojančias pavežėjimo paslaugų ir tokių skaitmeninių paklausos platformų kaip „Uber“ privalumus miestams bei jų gyventojams visame pasaulyje“.

„Uber“ atėjimas į Lietuvą ir mūsų šalyje paskatino diskusiją dėl vadinamųjų dalijimosi ekonomikos bendrovių reguliavimo.

Lietuvoje „Uber“ bendradarbiauja su VMI, kad ateityje būtų galima įgyvendinti panašią sistemą kaip Estijoje. Ten vyko pilotinis projektas, kurio metu vairuotojai partneriai gali vienu paspaudimu elektroniniu būdu deklaruoti savo gautas pajamas.

Verslo žinių pasiūlymai

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Smalsiems, protingiems, norintiems suprasti

Tiems, kurie niekada nenustoja mokytis

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

NEMOKAMI specializuoti savaitraščiai

Nepraleiskite savo srities naujienų

Pažintinis žurnalas

Pažintinis žurnalas

Tiems, kas brangina savo laisvalaikį ir domisi rytojumi

Nepamirštamos kelionės laiku

Nepamirštamos kelionės laiku

Kas mėnesį laukia nauji įspūdžiai ir netikėti atradimai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti.
Sutinku Plačiau